Wpis z mikrobloga

Tak wygląda mokry #piesekpremier podczas przygotowania do wystawy :D
po blisko dwóch latach przerwy wróciliśmy na ring i od razu powrót z medalem.
Brązowy medal i III lokata
Premier otrzymał także ocenę doskonałą i bardzo cenny opis od międzynarodowego sędziego kynologicznego, Pana Andrzeja Kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idąc za ciosem zapisałam Premiera na jedną z największych imprez kynologicznych, która tym razem odbędzie się w Polsce.
Euro Dog Show 2018 - bo o niej mowa będzie miała miejsce w Ptak Warsaw Expo i trwać będzie od 11 do 14 października. Spodziewamy się tam olbrzymiej konkurencji w postaci psów z całego świata.

W drugim komentarzu załączam bardzo ciekawy film promujący wydarzenie w którym pokazane są wszystkie rasy polskie.

Z tego miejsca chciałam też serdecznie polecić salon groomerski Wyczesani SPA w #katowice ul. Koszalińska 10
Pan Marcin z pomocą odwalił kawał dobrej roboty i wypięknił mi obu #braciabernolec
Spędziliśmy tam kilka sporo godzin w bardzo przyjemnej atmosferze (co widać na zdjęciu)

#pokazpsa #pies #psy #bernenskipiespasterski #chwalesie #wystawapsow #zkwp
n.....a - Tak wygląda mokry #piesekpremier podczas przygotowania do wystawy :D
po bl...

źródło: comment_nR5Lws9hLfJDSkvAt9yc46HfuTlEiFZb.jpg

Pobierz
  • 38
@nama: postaram się, ale będę chyba bez Juli, bo by dostała pierdziolca od takiej ilości kolegów ʕʔ napiszę do Ciebie jak będzie bliżej terminu
@NaSmyczy: na Euro Dog Show nie ma raczej szans wejść z psem niewystawianym, chyba że na farcie z jakimś hodowcą. Ale taka wielka impreza na bank będzie mocno pilnowana. Ja szacuję że może być nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy psów.

Ostatnie Euro w Polsce było 18 lat temu (ponad 9 k psów).
EDIT

Zapomniałam dodać, że Bracia Bernolec od 30.08 mają nowe rodzeństwo!
Tak, trzy dni temu przyszły na świat psiaki z tego samego (bardzo udanego) skojarzenia co Premier i Collin = te same psy zostały rodzicami.
Czemu skojarzenie jest udane? Ponieważ cały miot C okazał się zbiorem zdrowych i berneńczykowatych psiaków. Wszystkie psy w miocie wolne są od dysplazji, chorób nerek i serca, mają się dobrze i żyją w pełni zdrowia.
Z tego