Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak 10 lat temu prowadziłem forum internetowe z turniejami w fife. W projekt było zaangażowanych kilkanaście osób, w większości dzieciaków, którzy postanowili stworzyć coś fajnego. I to bez profitów. Nagrodą był nick wyświetlany innym kolorem, oznaczający władzę: Moderator.
Czaicie? Kilkanaście nieletnich osób pracowało za darmo, a najmłodszy moderator miał chyba 10 lat. Chętnych było tylu, że prowadziliśmy rekrutacje. Ci bardziej bystrzy mogli wspinać się po szczeblach forumowej kariery i z czasem awansować nawet na administratora. Takie moje mało korpo. Zastanawiam się co słychać u tych wszystkich ludzi.

#dziendobry #przemyslenia #nostalgia
pro666full - Pamiętam jak 10 lat temu prowadziłem forum internetowe z turniejami w fi...

źródło: comment_9cKtGXzKf5q5OMjlLKssYImJJahRRaJM.jpg

Pobierz
  • 30
@pro666full: Byłem takim moderatorem, a potem "zasłużonym użytkownikiem" forum 3run.eu. Mieliśmy swój osobny dział, gdzie tylko my mieliśmy wstęp i tam na przykład podejmowało się decyzję o banach dla użytkowników xD Ciekawostką jest, że takim samym moderatorem był tam Kickster - obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów
@pro666full oj taaak, dokładnie tak samo miałem tylko na serwerze i forum minecrafta, miałem wtedy chyba ze 13 lat i byłem najszczesliwszym dzieckiem na świecie jak zostałem moderatorem a potem administratorem jednego z większych serwerów w tamtych czasach :D 500 osób, w tym ze 20/30 administracji, afery, kręcenie beki, no piękne czasy, do dzisiaj mamy naszą grupę administracji na fb i nawet spotkaliśmy się na weselu jednego ziomka. 30 osób z całej
Mi się przypomniało ze z jakieś 8 lat temu lub więcej grałem w csa 1.6 na cs-harnas XD i wspinałem się po szczeblach forumowej drabinki rozwoju. #!$%@? z 2500 postów, w większości na jakiś forumowych grach i zabawach, a to tylko po to żeby być w topce najbardziej aktywnych użytkowników. Dorobiłem się możliwości kupienia admina na serwerze. Tak kupienia admina nie dość ze charytatywnie to jeszcze trzeba było płacić za chęć ogarniania