Wpis z mikrobloga

@mando5: Ale kto Cię zmusza do kupowania najdroższego procesora i9 do kompa? To samo z kartą. Jak ktoś musi mieć koniecznie i9 i 2080 Ti, to sam sobie stwarza te koszty. Można grać we wszystko na ultra w full HD, a jak wszyscy sobie wmówili, że muszą mieć 4k, no to ich sprawa, ja to szanuję, tak samo jak szanuję Nvidie za to jak ich kosi na hajs xd
@FireDash: ¯\_(ツ)_/¯ Nie grałem w wielu klatkach na sekundę, trzymam się 60 fps 4k, więc nie mam tu pełnego spojrzenia na obecną technologię gier. Lubię jednak tego typu rozrywkę i tak, jak cieszę się z postępujących efektów specjalnych w kinematografii, tak i lubię graficzne ulepszenia w grach.
To nie jest przecież tak, że trzeba się trzymać tych 4k, 8k czy czegoś tam jeszcze jako konsument. Wystarcza ci FHD? Kupuj taki sprzęt,
@FireDash
Masz rację nikt nie zmusza mnie do tego kupna, ale uważam ze ceny topowych rzeczy jednak są i tak za duże. A jednoczesnie na nie jest kładziony największy hype i marketing jakby bez tego w ogole nie ma co kompa mieć.