Wpis z mikrobloga

@xeerxees: ale jak nie chcą to niech nie golą tylko niech
1. Nie robią z tego jakiej cnoty
2. Nie robią z tego frontu walki przeciw kulturze. ( elo inba, golenie #!$%@? a neomarksizm)
3. Nie mówią, że to jest piękne (i tak one próbują na tym profilu przedefiniować znaczenie słowa piękne a piękna wedlug nich jest każda kobieta bez względu na wszystko). Piękne jest wszystko czyli nic.
4. Nie dziwią
@ImInLoveWithTheCoco: ok wszystkie argumenty rozumiem i się z nimi w zasadzie zgadzam, ale prawda taka że ładna szczupła laska czy się goli tam na dole czy nie to i tak jest dalej hot xD także to nic nie zmienia, niegolenie nóg i pach to już trochę oblech imo
@ImInLoveWithTheCoco wyobraź sobie obrośnięta pusie podczas okresu używając tylko podpaski. Wszystko ociera się o siebie przez cały dzień, zostaje na włosach i wydziela zapach. Zwłaszcza latem. Pychota xD I co z tego, że codziennie się myje skoro w ciągu dnia po prostu będzie śmierdzieć. Osobiście nie wyobrażam sobie nie ogolić pusi czy pach (,)
Feminizm kiedyś- prawa wyborcze dla kobiet, antyaborcjonizm, kółka samopomocy

Feminizm teraz- nie ogole #!$%@? bo patriarchat xD


@ImInLoveWithTheCoco: bo tzw III fala feminizmu nie ma nic wspólnego z walką o kobiety tylko jest ideologicznych chochołem służących konwersji zwolenników w proletariat zastępczy. Ot, taka bojówka polityczna do robienia obory na ulicach.
@ImInLoveWithTheCoco: pozwolę sobie być tu adwokatem diabła.
Wszystkie te akcje, które promują ciałopozytywność mają na celu nauczyć kobiety, że nie muszą być idealne w każdym calu by być wartościowe i piękne.
Przez lata, promowane były ultra szczupłe modelki, a zdjęcia w mediach retuszowane tak, że nikt nie miał absolutnie żadnej wady. Jak myślisz, co myślą o sobie kobiety, które mają rozstępy, krzywy nos, deformacje, blizny czy nadmierne owłosienie?
Wystarczy przewertować wykop,
@ImInLoveWithTheCoco parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił mnie żebym wpadł podłączyć mu kompa, modem i pokazać te internety za flaszkę. No to wpadłem, wszystko pięknie podłączyłem, założyłem maila, facebooka pokazałem stronki o samochodach, o hodowaniu kwiatów i innych jego zainteresowaniach. Wszystko pięknie, zbieram się do wyjścia. A wujek: ej, seba a