Wpis z mikrobloga

  • 4438
Wynajmuje garaż, w pobliżu ogrodków działkowych od starszego pana. Mam w nim głownie narzędzia, części, bajzel i rozgrzebane auto. Od jakiegoś czasu do garażu usilnie wchodził mi jeż, wciskał się pod drzwiami, a ja usilnie go wynosiłem w okoliczne zarośla, zabawa trwała około 3 tygodni i prawie za każdym razem jak przychodziłem, jeż tuptał po garażu. No to teraz patrzcie co dziś znalazłem w stercie szmat pod starą kurtką. No i co ja mam teraz z nimi zrobić? Plusujcie jeża w morde jeża xD
#zwierzaczki #zwierzeta #pytanie #jeze
Pobierz
źródło: comment_cia1fMSkbKVxy65yt0ghD4AHetLhp0TQ.jpg
  • 184
@Zkropkao_Na: Oesu no to już kupie coś, ale dopiero po niedzieli, nie dość że na tego złodzieja harować to jeszcze na jeże xD

@hejk4: Dopóki nie będą mi robić głośnych jeżowych imprez i nie zapraszać znajomych, to mogą sobie mieszkać. Oby tylko na zimowanie gdzieś się wyniosły, bo będe uszczelniał drzwi spędzał tam trochę więcej czasu.

@CitizenCT500: xD

@Rampampam: Obok jest kompleks ogórdków działkowych, a sam garaż na
Z tymi kunami, to prosta sprawa. Niedawno odpalam brykę, patrzę, a pod nogami mam kunę! Już chciałem otworzyć drzwi i z buta ją na zewnątrz, kiedy ta mówi, że dzień dobry, chciała się przedstawić, bo zamieszkuje ten pojazd...
Trochę mnie zdziwiło, że kuna gada, ale se myślę, że grzeczna, kulturalna, to poczekam z tym butem. No to jej mówię, że to tak nie bardzo se zamieszkiwać za darmochę, bo pojazd kosztował parę
Zima idzie, jak nie będą miały na czym bytować to pewnie padną, o ile w ogóle będą, będe myślał potem.


@catsky: Nie obawiaj się. Jeżeli nie możesz przetrzymać ich w garażu, zrób niedaleko kopczyk z gałęzi i trawy. Jest duże prawdopodobieństwo, że tam zaczną mościć sobie legowisko zimowe.
@catsky: O, super. My mamy drugi rok jeżycę która przychodzi wieczór w wieczór o 22(chyba nasz ogród stał się stałym punktem wieczornego obchodu), ma miskę z psią karmą i sobie podjada. Nasze psy się przyzwyczaiły na tyle, że przed 22 przychodzą żeby im otworzyć drzwi do ogrodu. W tym roku zamiast jednej jeżycy przychodzi stado. :)