Wpis z mikrobloga

  • 4436
Wynajmuje garaż, w pobliżu ogrodków działkowych od starszego pana. Mam w nim głownie narzędzia, części, bajzel i rozgrzebane auto. Od jakiegoś czasu do garażu usilnie wchodził mi jeż, wciskał się pod drzwiami, a ja usilnie go wynosiłem w okoliczne zarośla, zabawa trwała około 3 tygodni i prawie za każdym razem jak przychodziłem, jeż tuptał po garażu. No to teraz patrzcie co dziś znalazłem w stercie szmat pod starą kurtką. No i co ja mam teraz z nimi zrobić? Plusujcie jeża w morde jeża xD
#zwierzaczki #zwierzeta #pytanie #jeze
catsky - Wynajmuje garaż, w pobliżu ogrodków działkowych od starszego pana. Mam w nim...

źródło: comment_cia1fMSkbKVxy65yt0ghD4AHetLhp0TQ.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
via Android
  • 479
@vind Wychodzi na to, że tak, są tam pewnie już jakiś czas, a odkryłem je dopiero dziś. Więc od jakiegoś miesiąca wychowują się w garażu w którym godzinami w nocy wygrywała muzyka, serbska też xD, tłukłem się narzędziami i przeklinałem, samochód ryczał kilka razy, mimo tego mama jeż postanowiła dalej je tu wychowywać xD jestem dumny.

@WydajnaJednostkaIndywidualna Raczej ogranicze się do dawania im kociej karmy i wody, bo teraz rzadko tam jezdzę.
  • Odpowiedz
@catsky: bardzo często podobne przypadki miały miejsce. A mianowicie, jeże których przyciągał zapach kwitnącej marihuany, masowo zakładały gniazda w takich laboratoriach narkotykowych. Co wiązało się z wysypem wykryć nielegalnych laboratoriów narkotykowych.
  • Odpowiedz
@catsky: wyrywaj loszki na wykopie na nie, 1 zdjecie stada jezy = 1 nude na priv () w podziekowaniu za pomysl potem mi podeslesz pare ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poorpurple: Obstawiam że mleko jeża=/= mleko które spożywa człowiek i że może zrobić im w środku rewolucje. Mogą też mieć jakąś gatunkową nietolerancje laktozy, lub żołądek nie przystosowany do tego pokarmu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 352
@catsky: Facet wraca w nocy z porodówki. Wchodzi do domu siada na kanapie, woła psa, w tula się w niego i mówi szlochając:
- Urodziły mi się pięcioraczki... Co ja teraz zrobię?!
A pies na to:
- Nie martw się, jakoś rozdasz.
  • Odpowiedz
o mamo mamo mamo .... nie może być bardziej słodko! miseczka z wodą i może jakieś robaczki z wędkarskiego dla tych pięknych Jeżów()() kartonikiem zastawić by czuły się bezpiecznie
  • Odpowiedz