Wpis z mikrobloga

  • 4438
Wynajmuje garaż, w pobliżu ogrodków działkowych od starszego pana. Mam w nim głownie narzędzia, części, bajzel i rozgrzebane auto. Od jakiegoś czasu do garażu usilnie wchodził mi jeż, wciskał się pod drzwiami, a ja usilnie go wynosiłem w okoliczne zarośla, zabawa trwała około 3 tygodni i prawie za każdym razem jak przychodziłem, jeż tuptał po garażu. No to teraz patrzcie co dziś znalazłem w stercie szmat pod starą kurtką. No i co ja mam teraz z nimi zrobić? Plusujcie jeża w morde jeża xD
#zwierzaczki #zwierzeta #pytanie #jeze
Pobierz
źródło: comment_cia1fMSkbKVxy65yt0ghD4AHetLhp0TQ.jpg
  • 184
@catsky: jest ok, zostaw je, dokarmiaj kocim żarciem codziennie +świeża woda i nie ruszaj. Jakby się zrobiło zimno to jakoś im trzeba będzie pomóc się ogrzać. Jak będa gotowe to matka je sama wyprowadzi. Póki co pilnuj jej bo to ona jest najważniejsza. Jak młode zaczna same wcinać to, co im zostawiasz to jeszcze z miesiac i będā śmigać. Jakby co to pisz do mnie, pomogę (pracuję w przybytku, który ratuje
Oby tylko na zimowanie gdzieś się wyniosły,


@catsky: Ty niedobry, Ty! Na zimę matkę z dziećmi wyrzucać? Ja bym to zaadoptował :( jeże jedzą myszy, więc nic (oprócz kuny) Ci kabli nie pogryzie