Wpis z mikrobloga

"Przegrywy same nie pozwalają innym wyjść z przegrywu"
A czemu tak jest? Bo jak tylko ktoś się wyrwie z tego bagna, to zaczyna gardzić przegrywami. Zapomina, kim był, zapomina, że sam był żałosny, że sam korzystał z opieki terapeuty, rodziny, przyjaciół. Potem p****li ze "tylko uzalacie sie nad soba a ja walnąłem pięścią w stół i wygrałem". Gówno wygrałeś, nie jesteś lepszy od nas, po prostu otrzymałeś wsparcie. Powinieneś nam pomóc, a nie nas gnoić.
#przegryw ##!$%@? #tfwnogf
  • 5
@lolek24: na razie testuję psychoterapię, nie jest łatwo, bo prowadzi ją babka, a ja mam awersję do kobiet, ale nie jest w moim targetowanym przedziale wiekowym, więc jakoś idzie. Na pewno nie polecam na razie żadnych roks, tinderów, siłek, biegania. Tzn. jak ktoś chce, spoko - ale bieganie/silka zeby miec loszke to nieporozumienie. Udalo mi się schudnąć w pół roku 20 kg, ale potem w kolejne pół odrobiłem 10, bo mnie
@3142042: ja nie uważam siebie za #przegryw. Chyba jestem przeciętniakiem. Ale z ta siłownia to masz racje. Siłka jest dla samców alfa. Ja żeby poćwiczyć jadę o 7 rano 5 km rowerem na siłownię plenerową żeby jeszcze nikogo nie było. Nie lubię jak się ktoś gapi jak ćwiczę. Powodzenia z wychodzeniem z #przegryw