Wpis z mikrobloga

Oni myślą, że są wyjątkowi, bo "OP TO PEDAŁ I NIE UMIE PISAĆ ŻARTU", to są te same osoby, które łapią bajty..


@GosciuKolorowy: Dokładnie, na wykopie pełno takich. Jak w gorących jest jakiś oczywisty żart, gra słowna, cokolwiek w ten deseń, to można dać sobie obciąć jaja, że jednym z dwóch najbardziej plusowanych komentarzy będzie ten, który go wyjaśnia. Nie wiem, czy ci ludzie robią to dla plusów, czy serio myślą,
@medyceush: mam to samo i bardzo mi z tym dobrze z 2 powodów : 1. jeśli ktoś spalił ten żart nieświadomie to wyszły z tego nie złe jaja, ambaras oraz po pachy ubaw....
2. jeśli naumyślnie to obawiam się, że mamy wśród nas geniusza ! Ronaldo żarcików :) !
@wojna: ha ! To jest prawilna reakcja na komentarz "Ale miał być Tomasz a nie Tomek" Wyobraź sobie reakcję kogoś kto otrzymuje taka riposte na wielkie odkrycie, że Tomasz miał być :) !
@reaper1 specjalnie przekręcił Tomek na Tomasz bo myślał że każdy ten żałosny dowcip zna, i chciał go pokazać z drugiej strony, ja się uśmiechnąłem mocno po przeczytaniu, ale widzę w komentarzach ludzie nie zalapali myśli autora