Wpis z mikrobloga

@fotoraf: puściłem time warp i nie działa niezależnie od odległości. Z resztą jak mnie pamięć nie myli, z tego co kiedyś grywałem, to na screenie słabsza antena powinna się łączyć najpierw z mocniejszą, potem z Kerbinem.
@CichyBob: wygląda, jakbyś miał za słabą antenę na satelicie. Najlepiej pokaż jego zdjęcia. W ustawieniach trudności masz ustawione, że na Kerbinie początkowo sygnał idzie tylko z KSC, czy z wielu punktów na planecie?
@CichyBob: w takim razie ewidentnie dałeś za słabą antenę, co zresztą widać na screenie, gdzie każdy kolejny, bardziej odległy satelita ma coraz gorszą siłę sygnału, aż w końcu zanika on całkowicie
@Dominiko_: faktycznie, jak zagęściłem je bardziej to łączą się miedzy sobą. Generalnie wychodzi na to ze anteny na Kerbinie mają nieskończenie lepszy zasięg od tych i dlatego łączą się z planetą, a między sobą nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) no cóż w takim razie Duna musi jeszcze poczekać
@CichyBob >Z resztą jak mnie pamięć nie myli, z tego co kiedyś grywałem, to na screenie słabsza antena powinna się łączyć najpierw z mocniejszą, potem z Kerbinem.

Kerbin ma mocne anteny, nie pamiętam jakie, w tedy słabsza antena połączy się z karabinem w większej odległości niż z inną słaba antena. Dodam, że moc obu anten ma znaczenie. Dwie mocne połączą się na większej odległości niż mocna że słaba. Na okoloslonecznej najlepiej używać
@CichyBob ja je używałem np na mun'ie tak żeby statki miały połączenie z kerbinem nawet jeśli sa po drugiej stronie ksiezyca( mun zasłania kerbin). w tej grze do wielu rzeczy trzeba samemu dojść żeby załapać :) udanych lotów ;)