Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem tegoroczna piosenka jest bardzo na plus, w przeciwieństwie do zeszłorocznego „Nieboskłonu”... jak kocham Roguca to było to mega słabe... a w tym roku na MG występował np Kazik (rewelacyjnie), Illusion, Lao Che i Zalewski śpiewający z nimi „Wojenkę”, na scenie Ż Muchy... już nie wspominając o genialnym zakończeniu występów kiedy na scenę weszła MGO... jak to się mówi nie dogodzi każdemu, jeśli komuś kto był i kupił bilet nie odpowiadał
Męskie Granie czyli hiperultranormikowy spęd zespołów których nikt w środowisku nie szanuje ale mają sponsoring jak Celine Dion w Las Vegas, nadęci słuchacze trójki z kijami w dupskach którzy myślą że są znawcami bo wiedza co to Archive czy coś (XD) będa myśleć że uczestniczą w najbardziej elitarnym i kulturotwórczym wydarzeniu muzycznym w Polsce XD
totalny cringe
No #!$%@?, seria koncertów dla ludzi nie słuchających muzyki ale zachwycających się poziomem pretensjonalności na
sprzedawanie odgrzewanych, niby alternatywnych kotletów masowej publiczce, żeby ta mogła poczuć, że zna się na muzyce.


@ruszka: To jest najgorsze kolo słucha Podsiadłego i gościa który 15 lat temu udawał hardrockowca w Idolu i się czuje jakby znał na pamięc katalog R&S, Tzadika ci Touch&Go jednoczśnie XD
@kapecvonlaczkinsen:

Nie jestem żadnym freethinkerem, muzyka oparta na wykorzystanych miliony razy progresjach, która nie wyróżnia się w żaden sposób, nie będzie nigdy nie wiadomo jak dobrą muzyką - dlaczego zachowujesz się, jakbym cię zaatakował? Nie każdy się zna na wszystkim, ja się znam na muzyce to wyrażam swoje zdanie na ten temat, które jestem w stanie podeprzeć argumentami - nie rozumiem o co się oburzasz. Fajnie, że podoba ci się taka
@ruszka: Muzyka od wielu lat opiera się na m.in. powtarzalnej progresji. Szczerze mówiąc to słaby z Ciebie znawca skoro nie umiesz wytłumaczyć na czym polega "dobra muzyka" i czym różni się od tej gorszej. Poza tym, chyba sam nie wiesz do końca co składa się na całokształt utworu, skoro jedynie jesteś w stanie stwierdzić, że jest słaby.
PS. Nie jestem fanem ani utworu z postu OPa ani żadnego z wykonawców (;