Wpis z mikrobloga

@sytrt: Wysoka zawartość etanolu we krwi również może spowodować śmierć, już nie mówiąc o alkoholu metylowym, gdzie kilkadziesiąt razy mniejsza dawka może spowodować zgon lub utratę wzroku. W ciągu alkoholowym łatwo dojść do tej granicy 4,5 promila (tyle się osiąga po szybkim wypiciu 1 litra wódki).
  • Odpowiedz
@shoterxD: ziomek, napisałam niekoniecznie, wiem, że to jest możliwe, ale raczej u osób bardzo mocno uzależnionych już i ogólnie osobie która nie pije dużo zazwyczaj byłoby ciężko zachlać na śmierć, bo prędzej zwymiotuje to co przyjęła, nie wiem, ekspertem nie jestem, ale znam więcej przypadków zgonów na imprezach po narkotykach niż alkoholu, co nie zmienia faktu, iż ten drugi jest mocno szkodliwy dla organizmu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@sytrt: wiesz głównie dlaczego ludzie umierają od narkotykow po pierwszym razie? Bo nie ma czystej wersji w sklepie i biorą gówno. Gdyby w sklepach nie było dobrze zbadanego, legalnie robionego alkoholu to ludzie kupowaliby F16 zmieszane z domestosem i denaturatem pod blokiem i śmierci byłoby tyle samo co od nielegalnych narkotyków.
  • Odpowiedz
@Voraz: co nie zmienia faktu, że to zmieszane gówno dalej jest narkotykiem, więc teoretycznie lepiej jak ktoś kupi w sklepie alko niż narkotyki, narkotyki sieją po prostu większe spustoszenie w organizmie i gorsze akcje ludzie robią po nich niż po alko
  • Odpowiedz
@sytrt:

narkotyki sieją po prostu większe spustoszenie w organizmie i gorsze akcje ludzie robią po nich niż po alko


ale #!$%@? bullshit, zamknij sie juz i prosze nie kompromituj sie xD
  • Odpowiedz