Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Muszę przyznać, że te chińskie zamienniki MPakietu z niemiec to słaby zakup. Ciężko to wpasować, jeszcze ciężej patrzec. Powyginane plastiki, nie pasujące dziury pdc.. Następnym razem kupie używane zderzaki i elo. Mądry Polak po szkodzie ()

Dystanse założone, ranty delikatnie nagięte, tak więc 20mm na przód i 15mm na tył prawie nie obciera. Opony za szerokie bo 245/40 na przodzie i 265/35 z tyłu - ale to stare używki, wymienie po zimie tak czy siak, prawdopodobnie na 235/40 przód i tył.

Póki co lampy przód tył oraz szyby z tyłu zostaną przyciemnione delikatnie, do tego wleci shadowline od koleżanki a po zimie najważniejsze czyli blacharka i odmalowanie najwazniejszych rdzewiejących elementów, wymiana progów i klapy tylnej.

W przyszłym roku również kompresor, zobaczymy jak 5hp19 automat go zniesie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Póki co przebieg 230k mil (370k km) i auto trzyma się cudownie. Życzcie by przejechało jeszcze raz tyle ( )

Taguje #alfaromeo bo w tle cudeńko jednego mirka z #barnsley #uk (ʘʘ)

#bmwsorka

W komentarzach więcej fot.

#bmw #e39 #touringmasterrace #samochody
Pobierz
źródło: comment_SOxRbF5W27o8JS3hMkuJrn9oVyXpp9Xi.jpg
  • 97
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: z kazdym wpisem robisz z siebie wiekszego durnia i to na wlasne zyczenie. Ktokolwiek ma inne zdanie - bieda umyslowa xD

Nie wiem czy moja yariska z 05 jest nowsza, natomiast skoro wstawiasz profesjonalne zdjecia to chyba liczysz sie z krytyka, prawda? Chociaz jak widac, srednio ja znosisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: skoro piszesz głupoty to licz się z krytyką komentarzy xD

Odmienne zdanie trzeba umieć przekazać, ja odbiłem piłeczkę w ten sam sposób co Ty napisałeś do mnie. Już po raz kolejny wychodzi, że jesteś typowym frustratem na emigracji xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: napisalem, ze chinskie #!$%@? m pakietu to silenie sie na cos, na co nas nie stac. Bieda umyslowa taka sama, jak #!$%@? roleksow czy wellingtonow. Kazdy wiekszy wpis jaki robisz to autoorka, nie musze wiele wiecej dodawac. A do frustracji mi bardzo daleko, mam sie doskonale.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: spoko, na szczęście nie jestem z tych ludzi którzy walą konia do oryginałów tylko ze względu na metke..

Napisałem że popełniłem błąd (kupowałem z ebaya jako niemieckiej produkcji) i przestrzegam innych. To tak jakby ktoś Cię okradł, Ty ostrzegasz innych a przychodzi taki przychlast i "ohoho dałeś się okraść debilu".

Widać po Twoich komentach ile jadu w Tobie siedzi xD spoko, na mirko się to sprzedaje bo tu pełno takich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: nawet gdyby lezaly idealnie, to wciaz bieda umyslowa. Wciaz sciagasz chinskie podrobki pakietu wizualnego. To wciaz #!$%@? i pozoranctwo. Do tego bawarka i obraz imigranta dopelnia beki. Tylko tyle i az tyle, pokazales foto, zbrechalem, koniec tematu. Sam chcialbym miec e39, mam gowno babski samochod. Jak bede sie czyms swoim chwalil, zawolam cie pierwszego zebys mial szanse na szybki pocisk.

Czemu zakrywasz blachy? Nikt w uk tego nie robi, dane
@sorek: ciekawe że #!$%@?łeś się akurat do prowadzenia alfy której ogólnie największym plusem jest właśnie precyzja prowadzenia xd

bmw ma wiele zalet, jest mocniejsza, ma tylny napęd, nie ma problemów z elektryką, jest bardziej przestronna i o ile to nie jest 159 1.75 TBi to na jakieś 95% jest szybsza od tej alfy. A ty zacząłeś od prowadzenia, troche mnie to jednak bawi xD

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: to jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać? XD gazu tez nie założysz bo bieda?

Widzisz tu się różnimy bo ja mam gdzieś takie bezsensowne i niekonstruktywne docinki xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justkilling: jeździłem dieslem, tu kolega ma 1.8t.

Generalnie prowadzi się tak sobie, nie jest źle i lepiej niż większość aut ale bmw to to nie jest :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: problem polega na tym, ze nawet na zdjeciach widac #!$%@?. Plus jak mowilem, wyzej srasz niz dupe masz z tymi chinczykami.

Czemu blach nie masz pokazanych?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justkilling: a to możliwe bo e46 prowadzi się tak sobie ;)

Bardziej chodzi mi o zachowanie w zakrętach i przy dużych prędkościach. Tylny napęd tez.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maruseru: mimo wszystko polecam 530i minimum. Będzie więcej warte w przyszłości a spalanie miedzy 2.0l a 3.0 jest niezau ważalne. W tej budzie te silniki nie jeżdżą, to nie diesel, tu musisz kręcić do odcinki by coś poczuć :)