Wpis z mikrobloga

Przez parafię (i księdza) w przeciągu tygodnia w Straszęcinie zostały odwołane dwa festiwale. "Matka Boża upomniała się o swoje i tyle"
Kim jest ten Bożo i co odjaniepawla jego matka? xDDD A tak ogólnie to przekaz jest taki: masz słuchać "o panie to ty na mnie spojrzałeś", a nie muzykę elektroniczną ciemna maso!

#heheszki #bekazkatoli i trochę #mikroreklama (nie moje) #streszecin #muzyka #kultura #rozrywka #bekazpodludzi
xandra - Przez parafię (i księdza) w przeciągu tygodnia w Straszęcinie zostały odwoła...

źródło: comment_UqKvBSGiey5XqTejUlrK9x25fDPL29yz.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@xandra: nie wiem jakie to musiały być "środowiska" skoro zakazały min. wstępu Luxtorpedy której założycielem i liderem jest nie kto inny jak Litza czyli również założyciel 2TM2,3 i Arki Noego , jakiś diabeł chyba .....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: nigdzie tego nie napisałem, po prostu ten tag mam czarno listo i nie widzę tych wysrywów bo w #!$%@? mnie tk nie interesuje a zalewacie tylko mirko
  • Odpowiedz
@Rodriquez: Wy jesteście jak te tłuste świnie, co siedzą przed telewizorami i namiętnie oglądają jakieś "uwaga", "pod napięciem" czy inne takie programy o nieszczęściach, zbrodniach i tym podobnych, niby wzdychając i popłakując, ale jednak oglądają z wypiekami na mordach i szeroko otwartymi oczyma.

30% zabawy z wykopu to czytanie waszego pełnego hipokryzji #!$%@?. Tak trzymać, nie przestawać, moi drodzy.

#bekazpodludzi #bekazkatoli #nosaczsundajski
  • Odpowiedz
@xandra: Generalnie może to i lepiej bo z tymi cenami i organizacją frekwencja byłaby i tak niska - według festticket, partnera od sprzedaży biletów - czad został odwołany z powodu małej ilości zainteresowanych.
  • Odpowiedz
@xandra: ale wiesz, że to była wtopa organizacyjno finansowa, a tłumaczenie sobie niechęcią niektórych środowisk lokalnych, o ładny zabieg PRowy, żeby nie trzeba się było tłymaczyć, ze słabych decyzji biznesowych?
  • Odpowiedz
Przez parafię (i księdza) w przeciągu tygodnia w Straszęcinie zostały odwołane dwa festiwale.


@xandra: na pewno nie przez brak chętnych na zakup biletów :D już widzę jak ludzie mówią "e odpuszcze zarobienie kasy bo tam jakiś ksiądz się pluje". Od razu podpowiem, ludzi nie jest tak łatwo przekonać żeby zrezygnowali z pieniędzy. No i kluczowe zdanie z artykułu "musieli go odwołać z powodu protestów niektórych środowisk oraz małego zainteresowania imprezą
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: wiem chodziło mi raczej o wydźwięk i pretensje w poście OPa " hurr durr te cholerne katole " , niepotrzebnie dającej się wplątać w jakieś polityczno-hejterskie rozgrywki.
  • Odpowiedz
@xandra: jako ze jestem prawie miejscowy, to wydaje mi sie ze znam temat troche bardziej
Ogólnie co roku były tu niby prostaty księży itd, ale nic z tego sobie nie robiono. Ostatnio festiwal troche stracił na popularności, dodatkowo z tego co wiem w tym samym czasie odbywa sie jakis inny (większy) festiwal rockowy w Polsce. I prawdopodobnie sami wycofali sie z tegorocznej edycji, bojąc sie wielkiej klapy. Księża to moze
  • Odpowiedz
@xandra: domyślam się ale trzeba też czytać między wierszami i jak snajper mieć nieraz do tego dystans. Dwa jeszcze coś co niektórym jakoś umknęło, pamiętajcie kto wyciągnął chłopaków z "Decapitated" z więzienia, to nie jest kwestia partii czy wiary tylko kwestia człowieka. Wiem że ponoć parę osób z PiS pukało się Tarczyńskiemu w czoło....
  • Odpowiedz
@xandra: chyba nie wiesz o czym gadasz. Czad Festiwal odwołali bo za mało biletów się sprzedało - a to dlatego, że:
- Wybrali ten sam termin co Cieszanów Rock Festiwal
- Zaczęli podawać line-up na miesiąc przed festiwalem
- Bilety dużo droższe jak na Cieszanów

Byłem na Czadzie parę razy i akurat ksiądz był spoko. Nawet udostępnił parking dla festiwalowiczów.
  • Odpowiedz