Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Jaka jest najcięższa muzyka, której potraficie słuchać? Ja nie potrafię polubić czegokolwiek cięższego od Death, Opeth, Gojiry itp. Starałem się słuchać jakiegoś extreme death metalu, ale nie mogę. Jaki jest wasz limit? Slayer? Acdc? Frank Sinatra?
#muzyka #metal #pytanie #deathmetal
Pobierz PanMixer - Jaka jest najcięższa muzyka, której potraficie słuchać? Ja nie potrafię po...
źródło: comment_uPCcogjnV8MxufVKx21m0QHaDvgiDRtX.jpg
  • 50
@PanMixer: napisałbym Merzbow ale kiedyś przesłuchałem parę razy jego epke z żabami. Rzeczy z nurtu no wave czy innych free jazzów są ciężkie do słuchania, ale to raczej przez ogólne podejście #!$%@? zasad muzycznych i bycia na przekór estetyce. Ostatnio miałem problem z najnowszym Portal bo nadal nie mogę się wgryźć w tą kakofonie ale na lajcie byłem w stanie się skupić i przesłuchać całość kilka razy. Czy istnieje granica ciężkości?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rurarz: z Trout mask replica mam Tak samo. Tyle się naczytalem jaki to genialny album, ale tego się po prostu nie da słuchać xD. Może za 10 razem zrozumiem
@PanMixer #!$%@? mnie w metalu #!$%@? tak jak ma to miejsce w blacku i jak nie rozumiem co on tam śpiewa,a raczej skrzeczy dlatego nie słucham nic mocniejszego niż Slayer
Poległem przy pierwszym odsłuchu jakieś 10 lat temu i do dzisiaj nie mogę przez niego przejść.


@rurarz: Na tej płycie nie ma nic dziwnego, powiedziałbym że to najbardziej ludzka płyta w historii muzyki, daj jej jeszcze parę szans ( ͡° ͜ʖ ͡°)