Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Jaka jest najcięższa muzyka, której potraficie słuchać? Ja nie potrafię polubić czegokolwiek cięższego od Death, Opeth, Gojiry itp. Starałem się słuchać jakiegoś extreme death metalu, ale nie mogę. Jaki jest wasz limit? Slayer? Acdc? Frank Sinatra?
#muzyka #metal #pytanie #deathmetal
PanMixer - Jaka jest najcięższa muzyka, której potraficie słuchać? Ja nie potrafię po...

źródło: comment_uPCcogjnV8MxufVKx21m0QHaDvgiDRtX.jpg

Pobierz
  • 50
@PanMixer: to zależy czy muzyka jest dobra. Jeśli to jest nawalanka w bębny z agonalnym skrzekiem "wokalisty", całość bez składu i ładu, to idźpanwch*j. Jeśli zespół ma wyczucie rytmu i limity na skalę wrzasku (bo to słychać jeśli wokal się męczy), to możemy pogadać.
Osobiście lubię AC/DC, ale moim faworytem jest Marilyn Manson, ze względu na swój alternatywny wydźwięk. Wszystkie zespoły, które w wiekszym czy mniejszym stopniu kładły podwaliny dla współczesnych
@PanMixer: nie jestem wielkim fanem metalu ale zazwyczaj nie slucham niczego ciezszego niz thrash, death metal moglbym przelknac ale nie lubie growlu. W przypadku elektroniki, ktorej slucham czesciej moj gust kończy sie zwykle na industrial hardcore, darkstep, crossbread albo breakcore, ale nie mam jakiejs szczegolnej granicy. Ostrzejszych gatunkow raczej nie slucham, nie dlatego ze sa ciezkie, tylko po prostu mi sie nie podobają.