Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będzie trochę długo, ale aż mnie nosi. Muszę się z wami podzielić.
Jakoś tydzień temu zostałem zaproszony przez swoich znajomych na urodziny (para Piotrek i Monika). Poznałem tam inną parę. Tomek lat 19, i jego dziewczyna, Magda lat 24. Na pierwszy rzut oka wydawali się bardzo zakochaną parką.
Kilka dni później Monika, Magda oraz trzecia dziewczyna (Justyna) poszły do klubu. Tomek był po 12h pracy, i nie miał siły na zabawę, więc tylko je zawiózł do klubu. Ja w tym czasie wraz z Piotrkiem poszliśmy na kręgle i do pubu. Trochę podpici poszliśmy właśnie do tego klubu, bo Monika napisała, że jest dobra zabawa. Ja, wolny, to nie miałem oporów :)
W klubie, o czym wcześniej nie wiedziałem, była jeszcze Magda i Justyna. Obie mocno podpite i obie w związkach. Magda mnie nie poznała, bo jak tańczyłem obok z inną laską, to nie miała oporów by przelizać się z jakimś kolesiem. Potem przy barze, pytam Magdy, gdzie Tomek, bo go nie widzę. Odpowiedź: "a śpi w domu, weź spier***".
I dalej poszła w tango z tym kolesiem. Olałem sprawę i niedługo potem wróciłem do domu.
Następnego dnia dowiaduje się od Piotrka, że ta cała Magda skończyła na jakiejś domówce o 8 rano i Tomek po nią przyjechał. Opowiedziałem Piotrkowi czego byłem świadkiem na parkiecie, to odparł, że to nie pierwszy raz. Jak Piotrek o tym mówi Tomkowi, to ten nie wierzy i mówi, że to niemożliwe. Czaicie? Bo ja ani trochę

#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9