Wpis z mikrobloga

Pamiętacie aferę jaka Stanowski zrobił na #weszlo, ile to #legia wydała na agentów, a konkretnie Mioduski. PZPN odpowiedział, ze to kwota jaka została przeana na konto agentów w danym roku. W praktyce oznacza to, ze mogą to być kolejne raty dla agentów z wesołego okresu panowania Lesnodorskiego. No, ale tego już na Weszło nie zobaczycie....
#ekstraklasa #pilkanozna
  • 13
@miki4ever: niemalże identyczna sytuacja jak tydzień temu z wynagrodzeniami dla zarządu xD Jeśli ktoś przegapił - ktoś podrzucił Stanowi sprawozdanie finansowe. Krzyś zerknął i wszczął raban że po przejęciu sterów przez Miodka wynagrodzenia wzrosły kilkukrotnie. Tyle że wystarczyło sprawdzić nagłówek w sprawozdaniu na podstawie którego wynikła gównoburza, by zauważyć że okres którego dotyczyła ta kwota to ostatnie 9 miesięcy BL i tylko 3 DM, zatem decydującym czynnikiem były zapewne odprawy Leśnego,
@Sajkoo: wkleiłem tylko jeden link ale wyszukiwarka zwróciła wiecej wyników w tym tonie.

Za czasów Bogusia Legia była nadklubem dla Weszło.

Bo w porównaniu do aktualnej Legii, tamta drużyna była nadklubem.
W ciagu 3 sezonów 3 razy faza grupwa europejskich pucharów (gdyby nie zmiana w wygranym meczu z Celticiem byłaby 2 LM).
Po drugiej stronie 4 #!$%@? z Astana, Sheriff, Trnava, Dundelange. Po takiej grze można stwierdzić, że gdyby przyszło im
@Fran90: Na jakiej podstawie przyznajesz Legii awans do LM po zwycięstwie nad Celticiem? Przecież to była 3, nie czwarta runda.
Chyba źle rozumiesz moje wpisy, nie bronię Legii, jestem kibicem Lecha, chodzi o to że Weszło bardzo łatwo popadło ze skrajności w skrajność. Za Bogusia nie robiliby takiej medialnej nagonki. Nawet ostatnie wpisy Stano na twitterze tego dowodzą, dane które wrzucił odnośnie wynagrodzeń dla agentów to w większości pieniądze wydane przez
w 4 rundzie czekał pojedynek z P O T Ę Ż N Y M NK Maribor ;) Biorac pod uwagę formę Legii w tamtym czasie (zdecydowane zwycięstwo z Celticiem, 15/18 pkt w fazie grupowej LE) myślę, że byliby zdecydowanym faworytem. Również nie mam najlepszej opinii o Stano, ale zgadzam się z krytka całej redakcji weszlo. Czasami słucham ich audycji i nie mogę zrozumieć kibiów dzwoniacych i czepiajcych się, że w ogóle rozkopouja
@Fran90: przykład, weszło i Stano jeda po Mioduskim za to, ze zaciąg bałkański kosztował miliony na prowizje. Okazuje się, ze zle przeczytali tabelkę i te milionowe prowizje to był koszt zabawy Lesnodorskiego. Od tego czasu cisza w eterze.

Dla ciebie to normalne? Nikt nie mówi, ze maja milczeć o Legii, tylko niech robią to merytorycznie, a nie jak pitbull byłego prezesa.