Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
Dlaczego lewaki na wykopie mówią, że to głupie być dumnym ze swojej narodowości, bo nie ma się na nią wpływu, a jednocześnie homo wciskają wszędzie swoje gay pride? To jednak można stać się gejem i być z tego dumnym? To już jest spoko?
#4konserwy #bekazlewactwa #bekazlgbt #lgbt #geje
JanSkrzetuski - Dlaczego lewaki na wykopie mówią, że to głupie być dumnym ze swojej n...

źródło: comment_wAjm9nGdC85UNfKH69XrW16aOpI0n143.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logika jest nauką o kilkusetletniej tradycji, która zbudowała całą naszą cywilizacje.


@Flypho:

Problem polega na tym, że nie odwołujesz się do logiki, tylko stawiasz z d--y wzięty wymóg, że żeby można było mówić o dyskryminacji, ustawa musiałaby się odwoływać do orientacji wprost.
  • Odpowiedz
Osoby heteroseksualne nie mają żadnych dysfunkcji do pełnienia wyżej wymienionych czynnosci.

Ograniczeniem prawa do zawarcia małżenstwqa przez osoby homoseksualne dyskryminacją nie jest,skoro nie spelniają oni warunków do zawarcia małżeństwa.


@dom_perignon:

Przecie gdyby wprowadzić wymóg, że tylko osoby homo mogą mieć prawo jazdy też nie powinno być dyskryminacji - osoby hetero nie spełniałyby warunków do otrzymania prawa jazdy.
  • Odpowiedz
@Papinianus:

Przecie gdyby wprowadzić wymóg, że tylko osoby homo mogą mieć prawo jazdy też nie powinno być dyskryminacji - osoby hetero nie spełniałyby warunków do otrzymania prawa jazdy.


Nope.Robisz kurtyzanę z logiki.Albo nie znasz definicji slowa "dyskryminacja".
  • Odpowiedz
Problem polega na tym, że nie odwołujesz się do logiki, tylko stawiasz z d--y wzięty wymóg, że żeby można było mówić o dyskryminacji, ustawa musiałaby się odwoływać do orientacji wprost.


@Papinianus:
No dobrze, to może metodą po prostu defensywną. Jesteś w stanie w jakikolwiek sposób udowodnić, że w gronie osób chcących zawrzeć małżeństwo z osobą tej samej płci nie będzie ani jednej osoby heteroseksualnej? Zdajesz sobie sprawę, że jeśli do
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Wyjaśnij dlaczego. Dyskryminacja to odmienne traktowanie w takich samych relewantnych okolicznościach faktycznych. Co powoduje, że jedne osoby mogą sformalizować związek zgody ze swoją orientacją, a inne nie?
  • Odpowiedz
A jakich to praw niby odmawia sie LGBT

Ci ludzie mają teraz wszystkie prawa jakie mają. Słusznie domagają się więcej wolności, bardzo słusznie, ale prawa to oni akurat wszystkie mają.

Ja też nie mam prawa do formalizowania związków z chłopakiem.


@RobertKowalski: @Flypho: za każdy razem, gdy mam zamiar podjąć dyskusję na ten temat i widzę takie bzdury, to od razu odpuszczam, bo wiem, że mam do czynienia z
  • Odpowiedz
@Flypho:

Zdajesz sobie sprawę, że jeśli do grona 100 homoseksualistów wsadzisz tylko jedną osobę hetero chcącą zawrzeć małżeństwo z osobą tej samej płci, to twój argument o dyskryminacji ze względu na orientację zdycha szybką i skuteczną śmiercią?


Nie, dlatego że już ci tłumaczyłem - ta osoba hetero chciałaby zawrzeć związek niezgodny ze swoją orientacją. Mówimy o zawieraniu związku zgodnie ze swoją orientacją.
  • Odpowiedz
To są takie bzdury, że zwyczajnie szkoda strzępić ryja. Powinno się zrobić jakiś zajebisty wpis/ znalezisko, do którego będzie się odsyłać nieuków, aby nie pisać tego samego średnio co pół dnia. A teraz zapraszam do zesrania się.


@Nidor:
Możesz pluć do woli xD, ja jestem wolnościowcem i opowiadam się za twoim prawem do p---------a głupot. Swoim zresztą też, jak mnie najdzie ochota.
  • Odpowiedz
Warunki.Głównym powodem istnienia instytucji małżeństwa jest regulowanie zobowiązań i odpowiedzialnosci związanych z prokreacją.Prokreacja między dwoma osobnikami tej samej płci jest zasadniczo niemożliwa.


@dom_perignon:
Mówimy o formalizacji związku, a nie koniecznie o małżeństwie. Poza tym warunkiem zawarcia małżeństwa nie jest prokreacja, osoby bezpłodne również mogą zawrzeć związek.
  • Odpowiedz
Nie mówimy, bo, żeby można było to ustalić, państwo musiałoby w jakiś obiektywny sposób sprawdzać orientację własnych obywateli i to w inny sposób niż deklaracja tego człowieka, a dopiero później, dysponując już takimi danymi - można byłoby pewne grupy dopuścić lub nie do pewnych czynności prawnych.


@Flypho:
Ale po co? Przecież ci tłumaczę po raz setny, że państwo nie musi wiedzieć kto jest homo a kto nie, bo dyskryminacja nie polega na tym, że homo nie może zawrzeć w ogóle małżeństwa, tylko nie może zawrzeć małżeństwa zgodnie ze swoją orientacją. Już z samego faktu że małżeństwo można zawrzeć tylko z osobą płci przeciwnej wynika, że osoby homo są dyskryminowane.

Jesteś w stanie znaleźć jakikolwiek zestaw cech wspólnych dla
  • Odpowiedz
Przecież ci tłumaczę po raz setny, że państwo nie musi wiedzieć kto jest homo a kto nie, bo dyskryminacja nie polega na tym, że homo nie może zawrzeć w ogóle małżeństwa, tylko nie może zawrzeć małżeństwa zgodnie ze swoją orientacją.


@Papinianus:
A ja się grzecznie pytam po raz kolejny - skoro państwo nie wie jakiej kto jest orientacji to jak może w twoim mniemani działać przeciwko jego orientacji?

Już z samego faktu że małżeństwo można zawrzeć tylko z osobą płci przeciwnej wynika, że osoby homo
  • Odpowiedz
@Flypho:

A ja się grzecznie pytam po raz kolejny - skoro państwo nie wie jakiej kto jest orientacji to jak może w twoim mniemani działać przeciwko jego orientacji?


W taki sposób, że nie można zawrzeć związku z osobą tej samej płci. Już z samego tego faktu wynika, że osoba homoseksualna nie może zalegalizować związku zgodnie ze swoją orientacją. Czego nie rozumiesz? Po co państwo miałoby wiedzieć, kto jest homo, skoro zakaz ma charakter generalny (na poziomie powszechnie obowiązującego prawa) a nie indywidualny (nie w formie
  • Odpowiedz
@Papinianus:

Poza tym warunkiem zawarcia małżeństwa nie jest prokreacja, osoby bezpłodne również mogą zawrzeć związek.


W przypadku osob bezplodnych mamy do czynienia z incydentalną niemozliwoscia.W przypadku par jednoplciowych mamy do czynienia z zasadnicza niemozliwoscia.
  • Odpowiedz
@dom_perignon:


W przypadku osob bezplodnych mamy do czynienia z incydentalną niemozliwoscia.W przypadku par jednoplciowych mamy do czynienia z zasadnicza niemozliwoscia.

W przypadku osób powyżej np. 70 roku życia mamy do czynienia z zasadniczą niemożliwością. A mogą zawrzeć związek.
  • Odpowiedz
W taki sposób, że nie można zawrzeć związku z osobą tej samej płci. Już z samego tego faktu wynika, że osoba homoseksualna nie może zalegalizować związku zgodnie ze swoją orientacją. Czego nie rozumiesz? Po co państwo miałoby wiedzieć, kto jest homo, skoro zakaz ma charakter generalny (na poziomie powszechnie obowiązującego prawa) a nie indywidualny (nie w formie decyzji).


@Papinianus:
Bo skoro wrzucasz do tego wora wszystkich ludzi to nie możesz
  • Odpowiedz
@Flypho:

Bo skoro wrzucasz do tego wora wszystkich ludzi to nie możesz mówić o dyskryminacji, która zakłada podział na podgrupy i nadanie wewnętrznych kar lub przywilejów? Już mówiłem - nie możesz dyskryminować wszystkich tylko jedną grupę kosztem drugiej.


Nie są dyskryminowani wszyscy. Są dyskryminowane osoby homo w porównaniu do osób hetero. Naprawdę nie wiem czego nie rozumiesz. Państwo nie musi wiedzieć kto jest homo a kto hetero, bo ta wiedza nie jest potrzebna do wprowadzenia ograniczeń w tym
  • Odpowiedz