Wpis z mikrobloga

@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: @wisdom_generato: @Bachal: Nie #!$%@? autorytet, ale żaden. Taki Bil Gates ma tyle kasy, że tego gościa wciągnąłby nosem i mógłby mieć cały harem dziwek, ale mu to do szczęścia nie jest potrzebne. Gates ma kochającą rodzinę oraz pieniądze. To więcej niż 99% ludzkości i to jest prawdziwe szczęście. Osobiście jak patrzę na takie zdjęcia to mam wrażenie, że jednak siedzi tam bardzo smutny człowiek. Coś
  • Odpowiedz
Nie powtarzajcie tej bzdety, że gość zarobił jakiekolwiek pieniądze na pokerze, gość nie ma pojęcia o tej grze co nawet jest pokazane na YT jak się kompromituje na streamie Billa Perkinsa.

Hajs ma od starego, który teraz siedzi w więzieniu i tyle. W kasynach to on pewnie nie jeden milion #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kipi32: Gość już od dawna nie ma hajsu od starego. Gdy zaczął go #!$%@? w kasynach to stary odciął mu dostęp do kasy. Gość żyje tylko i wyłącznie z bycia celebrytą. Tu czy tam raz na jakiś czas pokaże mordę i z tego żyje.
  • Odpowiedz
@BaKuMMz ja tak miałem w wowie. Byłem jednym z najlepszych goldmakerow, sprzedawałem złoto do Chińczyków bo już mi się skończyły rzeczy na które można je wydać. Miałem oba spectral tigery i full mythic Gear, nie dało już się mieć większego wypasu na koncie.

I mi wow obrzydl bo widziałem w nim wszystko. Teraz sobie pykam w BFA na wyjebce nie przejmuje się już złotem, mam nowe konto gdzie nie mam nawet
  • Odpowiedz
@Kolarzino: Mnie to się wydaje, że ty masz kompleks, ktoś ci wmówił, że wzrost > wszystko. Jakby chciał to by przedłużył, ale po cholerę mu wzrost jak i tak się umawia z najlepszymi pannami (pod względem wyglądu)? Jedynie intelekt mógłby mu się przydać, gdyby chciał się ustatkować, żeby umawiać się z najlepszymi pod względem wyglądu i jeszcze inteligencji, ale skoro interesuje go tylko ciupcianie, to pieniądze w zupełności wystarczą.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Dobrze użyte słowo, bo "wydaje Ci sie". Nie mam kompleksu na punkcie wzrostu a w praktyce tez mały nie jestem. Nie uważam takze, ze główną potrzebna do szczęścia rzeczą jest wzrost, wygląd i pieniądze. Z kolei mi sie wydaje, ze Ty masz problem ze wzrostem i dupczenie pustych lasek oraz pokazywanie tego wraz z ekskluzywna otoczką jest Twoim największym pragnieniem.
Napisałem poprzedni komentarz, bo mój różowy użył jego osoby
  • Odpowiedz
@Kolarzino: Na jakiej podstawie wnioskujesz? To, że np. otacza się niższymi pannami, wynika po prostu z upodobań, mężczyzna lubi czuć się męski, duży i silny przy kobiecie i każdy facet jak może woli uprawiać seks z mniejszą od siebie, a nie większą.
Nie masz kompleksu na punkcie wzrostu, bo zabrzmiało tak jakbyś miał 2 metry i dymał za 3000 zł, a wzrostem rekompensował sobie inne braki i miał wymówkę by
  • Odpowiedz
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: jak się przyjrzysz każdej łasce z osobna, to doprawdy nic szczególnego. Poza tym to żadna sztuka kupić sobie seksy. Na pewno to fajne uczucie posuwać panienki, które nim gardzą i są tam tylko dla pieniędzy i luksusów.
  • Odpowiedz
@Laconian: Wybacz, nie siedze w temacie celebrytów z IG, ani tym bardziej pokera :) Ale was wszystkich dupa piecze, że jego ojciec ukrał 300mln$ xD Ja #!$%@?, już 15 osoba dzisiaj mi to wygarnęła, a ja palnąłem głupotę xD Każdy tutaj z was jakby miał dostać 300mln$ a jedyną konsekwencją byłaby łatka złodzieja, pozabijalibyście się, komu za to uklęknąć :) włącznie oczywiście ze mną :)
  • Odpowiedz
Każdy tutaj z was jakby miał dostać 300mln$ a jedyną konsekwencją byłaby łatka złodzieja, pozabijalibyście się, komu za to uklęknąć :) włącznie oczywiście ze mną :)


@Bachal: Nie, po prostu wytykają Ci prawdę, a być bananowym dzieckiem "fraudera" to gorzej niż bycie bananem uczciwego biznesmena xD Pisanie bajek, żeby prawda tylko nie wyszła na jaw.
  • Odpowiedz