Wpis z mikrobloga

@CzaryMarek: Nie wiem za ile sie dyma, ale dzięki za wprowadzenie. Nie wiem także co ma moja sytuacja do Dana. Mowie ze jest on osoba, ktora swoje braki nadrabia pokazywaniem sie z "dupeczkami", żeby krótko mówiąc można bylo mu zazdrościć. Wzrost jest jedna z tych kwestii, które tuszuje. Tak jak napisałeś, ma takie upodobania, bo czuje sie dzięki temu lepszy i większy. Przy odrobine wyższych dziewczynach czułby sie mały, a
  • Odpowiedz
A z tego co mi wiadomo, zrobił w #!$%@? siana na kasynach.


@Bachal: @wisdom_generator:

1. Miej ojca miliardera który dorobił się na przekrętach i później trafił do pierdla
2. Korzystając z majątku #!$%@? hajs grając w pokera, nie masz żadnej presji bo grasz mniej
  • Odpowiedz
Super alfa i gigachad, mający wszystko co materialne oraz swoje 172 cm, których pieniędzmi nie przedłuży, wiec musi się zadowalać wszystkim innym. Zauwazcie, ze zawsze laski sa dużo niższe od niego, a nie jest ciezko znaleźć dziewczynę majaco ponad 170 cm wzrostu


@Kolarzino: Chyba za duzo wykopu stary xDDDDD
  • Odpowiedz
@Kolarzino: To raczej kwestia ewolucyjna, a nie kompleksów imho, jeżeli chodzi o te kobiety. Po prostu dlaczego miałby zapraszać na swój jacht, kobietę która go nie pociąga, albo pociąga mniej? Gdyby mu tak zależało na wzroście to by sobie go zoperował (8 000 zł w klinie w Lublinie). Ja jakoś nie widzę, żeby unikał robienia zdjęć z wyższymi od siebie. Nie sądzę, żeby nałogowy hazardzista i ćpuń był super inteligentny.
CzaryMarek - @Kolarzino: To raczej kwestia ewolucyjna, a nie kompleksów imho, jeżeli ...

źródło: comment_Ams5vKAl0qvSuSJ7mbVEN0GB9vHGzPh8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Także każdy jest zadowolony ( ͡ ͜ʖ ͡)


@julianna_cebulanna: Każdy, pod warunkiem, że taki głupi gównoczłowiek nie weźmie się za politykę czy tam za inne stanowiska decyzyjne i nie zacznie z bandą mu podobnych forsować swojego prymitywnego, konsumpcyjnego sposobu myślenia o świecie jako podstawowego kryterium głównej narracji, która tworzy ducha społeczeństwa. Poza tym niech se robi co dusza zapragnie.
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka ale on jest za głupi na to, żeby się pchać do polityki. Jedyne co ma, to hajsy od tatusia. Hajsy, które pracują na siebie. Jemu nic więcej od życia nie potrzeba. Popatrz na tę twarz myślą nie skalaną i pomyśl, czy ktoś taki ma jakiekolwiek ambitne plany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Nikt nie mówi, że go wyższe laski nie pociągają, bo pewnie takie też bzyka, ale tu chodzi o pokazywanie się i budowanie wielkiego "ja".
Będąc zdrowym przedłużanie kończyn nie jest zbytnio mądre, a jak już, to nie da mu 10 cm, zwłaszcza, że jak widać ćwiczy, ale jeśli w Lublinie takie cuda robią, to daj mu znać, może jeszcze coś z tym zrobi.
Widzę, że postarałeś się znaleźć odpowiednie
  • Odpowiedz
@Kolarzino: Ja mówię, że go wyższe mogą nie pociągać, albo pociągać mniej. Chyba każdy facet jakby mógł sobie dobrać 10 panien na jacht, to by sobie dobrał wszystkie niższe.
Przede wszystkim raczej przedłużanie kończyn nie jest mu potrzebne, wysoki wzrost jest potrzebny szaraczkowi, pracującemu za 3000 zł, a nie multimilionerowi, który może bzykać modelki tak czy inaczej.
Nie są rzadkością, wejdź na jego instagram.

Bo są inteligentniejsi, mają inne priorytety.
  • Odpowiedz