Wpis z mikrobloga

Logika niektórych wykopkow mnie r---------a.. Głąb po podstawowce, za siedzenie na kanapie , jedzenie i picie za darmo dostawał 150 dniówki a wykopki że to za mało XDDD wy jak idziecie do roboty to jak wasz szef ma utarg 3000 dziennie to też chcecie połowe z tego bo on dużo zarobił? #patostreamy
#danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kromeen: chodzi o to, że baoabun głąb siedział cały czas, zarobek streama 2000 on dostaje 150...
Magical płaci podatek i kupuje a-----l załóżmy 600 złoty za dzień
Wychodzi 1250 dla tucznika...za to że nic nie robił xD
  • Odpowiedz
@kromeen: Ilość debili na tym tagu jest porażająca. 150 zł dziennie to ma 3300 zł za 22 dni pracy. To 2x więcej niż większość ludzi wyciąga w normalnej robocie. A on jeszcze żarł i pił za darmo. Jedynym jego obowiązkiem było siedzenie na kompie i zmienianie muzy.
  • Odpowiedz
  • 0
150zł dniówki? Chyba za miesiąc. ( ͡º ͜ʖ͡º) Grubas to mega pazerniak. On by im najchętniej złamanego grosza nie dał.
  • Odpowiedz
Przecież nikt baobabowi na siłę nie kazał siedzieć. Chciał to siedział a co do wynagrodzenia to baobab ze swoim porażeniem mózgowych i tak nie zarobi nigdzie więcej
  • Odpowiedz
@rembi Jak mu nie płacił, a on mimo to siedział, to jest debilem.
@wstawajzs: W nadgodzinach to on trzeźwiał. Z 24 godzin 16 przespał. Po drugie zawsze mógł tym walnąć i pójść tyrać na budowie. Widocznie podobało mu się u Tuczenki.
  • Odpowiedz
@KontoRobocze: A może widział w Tuczniku przyjaciela, dbał jako tako o melinę, pilnował Jacy z Gochą i został wyruchany? Powiedział co o tym myśli i stąd o 21 te potężne rewelacje na jego temat? Jaki to zły i nie dobry bo 200zł za 3 tygodnie siedzenia na melinie to za mało? Zapamiętaj, ulaniec to najbardziej zakłamana k---a jaką ten świat widział, c--j mu w dupę niech ginie.
  • Odpowiedz
@rembi: Ja piszę o kasie jaką dostawał. Jak miał 150 zł na dzień to miał dobrze. Inna sprawa, jak Tuczenko go traktował. Mnie też to denerwowało i dziwię się, że Seba sobie na to pozwalał.
  • Odpowiedz