Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #feels #tfwnogf
Mój papa był pijakiem,całe dzieciństwo musiałem się męczyć. żyję całe życie w biedzie-kiedyś musieliśmy czasami jeść chleb ze śmietnika.W pewne święta na wigilię jedliśmy jakieś serki ze śmieci. W zimie nie miał pracy i musiał zbierać złom. Gdy miałem 15 lat (3 lata temu, trafiłem do domu dziecka, byłem w nim 7 miesięcy do chwili gdy tata zmarł śmiercią tragiczną.Teraz żyję z mamą i bratem na rencie rodzinnej, jestem samotny-nie mam znajomych ani dziewczyny, mam za tą #!$%@?ą psychikę i fobię społeczną.Wszystko przez swoje #!$%@? dzieciństwo.
Jedyne czego teraz pragnę to znormalnieć i zdobyć serce mojej wybranki.
czlowiek-stolec - #przegryw #stulejacontent #feels #tfwnogf
Mój papa był pijakiem,cał...

źródło: comment_rhN6CkLu8ire4lV7ayT7NRlyYtGiRPII.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Nie zgrywasz się? Jeśli się nie zgrywasz i nie nabijasz z takich przypadków, tylko piszesz prawdę, to trochę wiem co czujesz. Też żyłem w tragicznych warunkach i patoli, chociaż z kosza jadłem dopiero po osiągnięciu pełnoletności.

żyję całe życie w biedzie-kiedyś musieliśmy czasami jeść chleb ze śmietnika


@czlowiek-stolec: Nie potrafiliście szukać. Taki marny łup, ja znajdywałem znacznie fajniejsze fanty. Przed laty raz trafiło mi się 120 zł .

Poza tym, nie
  • Odpowiedz
  • 0
@mieszko111 serio.Powiem że teraz mam już lepsze warunki ale nadal rozglądam się po śmietnikach.Ale nie za szamą oczywiście.Mam już z tego parę rowerów, elektronikę, różne fajne duperele.Ostatnio znalazłem niezłego laptopa wszystko sprzedaje i mam z tego jakieś hajsy.
  • Odpowiedz