Wpis z mikrobloga

Dlaczego ktoś mógł chcieć mi zrobić taką krzywdę (,) (,) (,)
Już nie lubię ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie, na parkingu pod blokiem nie ma monitoringu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po co ktoś to robi, nie jest to drogie auto, w dodatku stare a jedyną jego wina to to, że rzuca się w oczy. Kogoś to zabolało czy co? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #gorzkiezale #samochody #motoryzacja
Eskimoska - Dlaczego ktoś mógł chcieć mi zrobić taką krzywdę (╯︵╰,) (╯︵╰,) (╯︵╰,)
Ju...

źródło: comment_M9TaKXU8MLbMHXt45nNf1xZ1wsvt2D0g.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
@Eskimoska: Miałem to samo, ktoś z nudów walnął mi kluczem po drzwiach prawidłowo zaparkowanego równolegle do chodnika samochodu. Prawdopodobnie jakiś dzieciak, bo obok była szkoła do której chodzi dużo patologii.
  • Odpowiedz
@Eskimoska u mnie pod blokiem ktoś mi zrobił to samo. Strasznie się wkurzyłem. Niby tylko golf 4 ale to mój pierwszy samochód i służy od lat. Co ciekawe policja mnie wyśmiała. A potem zobaczyłem że jeszcze z 5 aut ma to samo. Musi być w bloku jaki oszołom ()
  • Odpowiedz
@Ghost2 No nie wydaje mi się. Bo widzę, że masz jakiś problem do ludzi, którzy zarządzali serwerem trzy lata temu. Dostałeś bana czy po prostu dostawałeś tak po piździe na tym serwerze i pilnowałeś końca tabeli, że tak cię to boli do teraz że aż musisz wylewać swoje smuty?
  • Odpowiedz
@Eskimoska: moj samochód został porysowany już 3 razy (do podkładu). A to dlatego, że nie jest na miejscowych blachach ;).
Ludzie są #!$%@? a za takie coś bym urywał łapy.
  • Odpowiedz