Wpis z mikrobloga

@Deku: ja mialem bezstresowe, gnilem w LEM'ie dostawałem bana na 7 dni jak cos mi #!$%@? a potem na goldzie na kumpla koncie gralem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@5ft8: jak bym wrócił do czasów kiedy się grało w gierki mp to #!$%@?ł bym komputer przez okno i zaczął uczyć się grać np na pianinie lepiej bym na tym wyszedł, piękne wspomnienia #!$%@? z dzieciństwa, zamiast wspominać z łezką szalone chwile z gówniarzami to łezka się kręci jak się jakaś gra przypomni, świetnie #!$%@? naprawdę.
@5ft8: 17 lat mieć nie będę, ale rachunkami zajmuję się tylko w okolicy pierwszego, bo są stabilne i wiem ile kasy na nie potrzebuję z dokładnością do dwóch dych. Obowiązki? Jakie znowu obowiązki? W CSBLYAT nie gram, ale w inne rzeczy moge #!$%@?ć do czwartej bez żadnego problemu, bo do pracy ide na dziesiątą(a jak bym faktycznie był w złym stanie to mogę wziąć home office i pracować zdalnie, byle sprint
@dwie_wiertarki_udarowe: @benethor: bo to jest tak samo jak z niedziela wieczur. Narzekają na nią ludzie, którzy mają #!$%@?ą pracę. Tu z kolei zbiera się trochę młodość w różowych okularach a trochę nieporadność w dorosłości gdzie przecież spokojnie można mieć dużo więcej czasu, wolności i pieniędzy jednocześnie, tylko trzeba cokolwiek umieć i mieć w głowie jakiś pomysł na siebie.
@5ft8: W liceum siedzialem do 17 w szkole, potem 2-3 godziny lekcje, a potem do nocy nauka na kilka sprawdzianów.
Gadanie o bezstresowym życiu w liceum to cecha lenii bez ambicji, którym wtedy nic się nie chciało, a teraz muszą tyrać za parę złotych. Dorosłe życie to dla mnie zbieranie owoców wcześniejszej pracy, gdzie nic nie muszę, kasy mam tyle że mogę sobie pozwolić na to, o czym jako nastolatek śniłem,
@5ft8: > Wyobraź sobie, masz znów 17 lat

W moim przypadku jest rok 1995, nie mamy pojęcia o internecie a już zwłaszcza o CS, jeden kumpel na osiedlu ma PCta ale to straszny laluś i wszyscy mają go w dupie. Do 4 rano to my czasem siedzimy z kumplami na dworze, klepiemy dziewczyny po tyłku, słuchamy Queen na zmianę ze Liroyem (obecnie poseł Piotr Marzec) na podłym bazarowym kaseciaku. Czasem ktoś
@ciasteczkowy_otwur: sam wolałbym cofnąć się do roku 2000-2004 po tym czasie zaczęły się komunie i dzieciaki z osiedla podostawaly komputery i skończył się pewien okres i osiedle stało się puste ( ͡° ʖ̯ ͡°)

to były tylko cztery ale naprawdę fajne lata grania w noge, zabawy w policjantów i złodziei, grania w chowanego itp
dzieciństwa, zamiast wspominać z łezką szalone chwile z gówniarzam


@ciasteczkowy_otwur: Jakbyś, zamiast grać w gierki, grał na pianinie to byś wspominał prawdopodobnie codzienne godziny ćwiczeń a nie wychodzenie z kolegami. xD

Mam dwa razy młodszego kuzyna który jest młodocianym pianistą z tytułami. #!$%@? tam wychodzi, ze szkoły zwykłej do muzycznej, potem jeszcze ćwiczenia w domu.