Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych z cukrem? Kurde odkąd zrezygnowałem z słodkich napojów i przerzuciłem się na te wynalazki to nie mogę pić już tych „zwykłych” xD wśród znajomych nie mam nikogo kto to pije, twierdzą nawet że tego nie da się pic i że smakuje jak gówno xD dajcie plusa jeśli szanujecie tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #dieta #niepopularnaopinia
gilotyniarz - Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych ...

źródło: comment_ymONZS0EK4CI0BpyLmkJeQ1xDqp2lObS.jpg

Pobierz
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hasztag_andrzej: od razu rozpoznaje jak coś jest ze słodzikiem. Dla mnie cola zero/pepsi max nie nadają się do picia zostawiają chemiczny posmak jakby drobną mąkę miały czuje na jeżyku po ich wypiciu. Zresztą inne napoje ze słodzikami podobnie mnie odrzucają i zawsze rozpoznaję.

Colę piłem jak była Cherry. Teraz nawet zwykłej nie kupuję, chyba że w restauracji nie ma nic owocowego.
  • Odpowiedz
@hasztag_andrzej dla mnie różnica jest ogromna, z miejsca wyczuwam, smak napoju słodzonego cukrem i słodzikiem. Ten pierwszy jest dla mnie smaczniejszy ale to tylko kwestia gustu, a nie tego, że aspartam = hiv.
  • Odpowiedz
@BlueGryf: To samo powiedziałem - kwestia gustu, a ludzie tutaj na mnie naskakują, jakbym conajmniej na Tuska głosował ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zabawne w sumie, że to jest takie ważne dla niektórych. Ale w ślepych testach, które przeprowadzałem, zauważyłem jedno - różne wyczulenie na te smaki u różnych ludzi. Jak niektórzy colę od pepsi rozróżniają już po samym zapachu, dla innych jest to prawie nie do
  • Odpowiedz
@hasztag_andrzej: @gilotyniarz: @Damiax: Kompletnie pomijając aspekty zdrowotne i wpływ zwykłej coli czy zero na organizm, to o wiele bardziej mi smakuje zwykła cola, tej zero nie mogę pić, ponieważ jak już pije Cole to piję ją, bo mam ochotę na TEN smak, a nie coś co jest substytem. Najlepiej nie pić wody z cukrem w żadnej postaci i unikać takich gówien :D
  • Odpowiedz