Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych z cukrem? Kurde odkąd zrezygnowałem z słodkich napojów i przerzuciłem się na te wynalazki to nie mogę pić już tych „zwykłych” xD wśród znajomych nie mam nikogo kto to pije, twierdzą nawet że tego nie da się pic i że smakuje jak gówno xD dajcie plusa jeśli szanujecie tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #dieta #niepopularnaopinia
gilotyniarz - Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych ...

źródło: comment_ymONZS0EK4CI0BpyLmkJeQ1xDqp2lObS.jpg

Pobierz
  • 212
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: owszem jest różnica, ale jak już zaczniesz pic te bez cukru z jakiegoś tam powodu (dajmy na to-dieta) to się przyzwyczajasz tak, ze zwykła cola no po postu nie smkauje. Monsterka tez wole ultra niż zwykłego.
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: Też twierdziłem, że to gówno, do czasu aż zacząłem liczyć kalorie. Przeszedłem na cole zero i teraz zwykła mi nie smakuje. Ale coli zero już generalnie też nie piję, bo to gówno ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: bo wiele tych ,,zwyklych'' zaczelo smakowac paskudnie- 7up i mirinda sa na marnej jakosci syropie gf, fanta tez mi juz nie smakuje(oprocz tej w niebieskiej butelce), coca cola tez mi mniej smakuje. Ale light sa jeszcze gorsze, mowie o krajowych, bo w Hiszpanii juz mieli lepsze napoje light, nadal nie pyszne, ale wypijalne. Pepsi max u nas dostepna smakuje jakby ktos do butelki po pepsi, gdzie zostalo 5% napoju
  • Odpowiedz
Bo większość ludzi pierdzieli głupoty, a nie odróżniła by nawet smaku.


@hasztag_andrzej: ale, ze nie odroznilaby smaku aspartamu od cukru? Chyba jacys uszkodzeni. Co prawda nie wszyscy mamy rowna wyczywalnosc slodyczy(mowie o wrodzonej, dodatkowe zaburzenie codziennym zarciem slodkiego to co innego), ale bez przesady.
Nawet ksylitol smakuje zupelnie inaczej niz cukier, a co dopiero te udajace slodycz cuda z napojow light
  • Odpowiedz