Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych z cukrem? Kurde odkąd zrezygnowałem z słodkich napojów i przerzuciłem się na te wynalazki to nie mogę pić już tych „zwykłych” xD wśród znajomych nie mam nikogo kto to pije, twierdzą nawet że tego nie da się pic i że smakuje jak gówno xD dajcie plusa jeśli szanujecie tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #dieta #niepopularnaopinia
gilotyniarz - Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych ...

źródło: comment_ymONZS0EK4CI0BpyLmkJeQ1xDqp2lObS.jpg

Pobierz
  • 212
  • Odpowiedz
@gilotyniarz:
Coca Cola zero chociaż przypomina smak coli. Pepsi Max jest ohydne i w ogóle nie przypomina smakiem coli, limonkowa i wiśniowa mają trochę lepszy smak, ale Max nadaje się tylko do tego, żeby wlać ten napój do kibla.
Jak ktoś chce pić zerówki, to obowiązkową czynnością jest schłodzenie napoju, na ciepło nie da się tego pić.
  • Odpowiedz
Wolę colę zero od zwykłej. Nie ze względu na brak cukru. Po prostu zero / light bardziej mi smakuje ( ale nie coca cola albo pepsi, tylko cola original z biedronki xd)
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: każdy możliwy napój wole w wersji light/zero od normalnych

najbardziej kisnę jak ktoś mi próbuje wmówić że zdechne od aspartamu jak wypije puszkę coli zero raz na jakiś czas, a sam w tym czasie wypija pól litrowego monsterka(oczywiście w wersji z cukrem) i głaszcze się bo bebechu przerośniętym o 15kg
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: Po tym jak zobaczyłem ilu zwolenników ma ten rodzaj coli 0kcal to aż dziś po 10 latach kupiłem puszkę do spróbowania i stwierdzam, że nie ma różnicy pomiędzy tą normalną. Aż dziwne bo kiedyś mega mi nie smakowało, może to przez to, że odstawiłem cukier teraz mi smakuje?
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: jak byłem mały i była wtedy Coka-Cola (albo Pepsi) Light. Mega mi to smakował, bardziej niż zwykła Cola, uważałem ją za jakiś rarytas, bo naprawdę rzadką ją piłem. Teraz te wersje Max napojów mi w ogóle nie smakują, kilka łyków mogę wziąć i jest spoko, potem już mi bardzo brzydnie.
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: Jak miałem 17 lat to nagle dostałem jakiegoś #!$%@? i przestałem słodzić herbate i pić słodzone napoje, zawsze wybieram te bez cukru. Próbowałem pepsi max i cole zero i jakoś cola zero bardizej mi podchodzi pomimo tego że pije średnio możę 4-5 litrów na rok.
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: też pijam Pepsi light itp. Z napojów jeszcze lubię Liptona green tea; jest dosładzane słodzikami, więc nie ma tragedii.
Moja szwagierka jest wrogiem słodzików, bo przecież raki; używa dużo cukru i ciągle leczy rodzinę na kandydozę. Zamieniła cukier buraczany na trzcinowy i myśli, że to nie cukier ;) Nie jestem jakimś nawiedzonym wrogiem cukru, ale jeśli mogę wypić colę bez cukru i kalorii, to ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz