Wpis z mikrobloga

iPhone X to wielkie dziadostwo (podobnie jak inne iPhony). Oto lista przykładowych błędów, które tam są
Mam samsunga za 500 zł z androidem i wszystko działa płynnie i logicznie.
Z iPhone X mojej dziewczyny są same problemy i to król bezsensownych rozwiązań. Kto to w ogóle wymyślił?
Jedyne zalety tego telefonu to dobra jakość zdjęć i szybkość działania.
Wad jest mnóstwo. To chore, że telefon za 5 tys. ma tyle wad!!!
Oto lista bezsensów jakie są zastosowane w iPhone X (jest ich jeszcze więcej, ale te sobie na razie przypominam, to tylko lista po ogólnym kontakcie z tym telefonem i ja używam tylko podstawowe funkcje i tylko te sprawdziłem):
1. Robię zdjęcia, i potem chce przegrać do komputera więc podłączam kabel do kompa z Windowsem, klikam jakieś bzdury w stylu -importuj zdjęcia z iPhona itp. i po paru próbach (!) udaje mi się otworzyć folder gdzie nie wiadomo dlaczego nie ma części zdjęć!!! Po prostu w telefonie są, a w kompie nie ma tych plików. Wszystkie zrobione w jpg! Do tego cała masa bezsensowych plików systemowych w folderze.
W moim Samsungu, połączam i wszystko natychmiast jest w folderze.
2. Zdjęć heic nie można otworzyć na kompie.
3. Sortowanie zdjęć na kompie przy podłączonym telefonie jest beznadziejne, starsze zdjęcia pokazują się w środku itp.
4. Przy używaniu filtra przy robieniu zdjęcia na kompie wyświetlają się oba pliki- bez filtra i z filtrem
5. Idiotyzm totalny- przy wyświetlaniu zdjęcia z iPhona (robionego poziomo oczywiście) na kompie czy telewizorze są czarne marginesy po bokach!!! Nie można tego zmienić, to masakra jakaś i mega debilizm. W samsungu mam zawsze zdjęcie na cały ekran.
6. W samsungu jak chcę wgrać muzykę z kompa to otwieram folder i przerzucam mp3 i mam muzykę. W strajfonie trzeba użyć debilnego programu iTunes, zajmującego mnóstwo miejsca, wieszającego się i robiącego co chwilę aktualizacje i dopiero przez niego można wgrać jakąś muzykę po milionie kliknięć.
7. Brak radia FM w strajfonie !!!! Czy wy to rozumiecie?? K...wa to nawet w nokiach z lat 90tych było !!!
8. Brak możliwości włożenia karty pamięci! Brak słów...
9. Debilne przejściówki do słuchawek. Z jednej strony kabel ładowarki i słuchawek w iPhone mają fajne wejście (można je włożyć obojętnie jak), ale ta mini zaleta i tak jest gorsza niż duża wada- nie można użyć normalnej ładowarki, np. pożyczyć od kogoś, kto nie ma strajfona.
10. Głupi system pisania smsów.
11. Znacznie gorszy kalendarz niż w androidzie.
12. Ucinanie ekranu na rogach.
13. Wystający aparat
14. Ciężki telefon.
Wad jest jeszcze więcej, ale na razie te pamiętam.
Śmieszne, że iPhone X reklamują, że ma FaceID jako chyba główną jego zaletę... 90% ludzi tego nie używa. Normalny człowiek nie zostawia telefonu wśród ludzi, którzy by w nim grzebali.
Nigdy nie kupiłbym iPhona po kontakcie z tym czymś.

#telefony #ios #android #iphone #apple #iphonex #ciekawostki #technologia #komputery #samsung #fotografia
wygrajmytorazem - iPhone X to wielkie dziadostwo (podobnie jak inne iPhony). Oto list...

źródło: comment_B0JvlSNyClQzX8WxYSYaSAZsbME8hVf2.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
@dobre_zielone odpisz zatem merytorycznie na brak opcji zmiany formatu zdjęcia w iOS z domyślnego 4:3 który jest zabytkiem na taki który jest używany w fotografii we wszystkich obecnie aparatach i telefonach (poza iPhone).

@wygrajmytorazem: niestety aplikacja aparatu w iOS to dramat pod tym względem :(
  • Odpowiedz
@ksiak: bo 4:3 razem z 3:2 sa standardami w fotografii xD poczytaj o tym. Z reszta Apple jest znane z tego, ze ogranicza uzytkownikowi pewne opcje. #!$%@? taki obiektyw i tylko takiego formatu mozna uzywac. Uzytkownicy Apple doskonale o tym wiedza i nadal go kupuja. Jesli ci to nie pasuje - nie kupuj. A jesli jestes zjebem, ktory nie ogarnia rzeczywistosci ani tego, co kupuje - wylewa zale na wykopie xD
  • Odpowiedz
@wygrajmytorazem:
1. Robie to samo z iPhone (jeśli nie AirDrop) i wszystkie zdjęcia są pieknie zaimportowane do apliakcji 'Zdjęcia'
2. .heic jest od iOS 11 w iPhone, skoro nie można ich otworzyć to znaczy, że masz #!$%@? PCeta
3. Jak w punkcie 1., po imporcie wszystko posegregowane jak Bozia nakazała.
4. W aplikacji 'Zdjęcia' jest opcja przywracania zdjęcia do oryginału, a nawet zmiany filtra już po zaimportowaniu
5. Masz #!$%@? komp
  • Odpowiedz
@dobre_zielone: Przeciez daj spokoj, pruje sie o byle gowno. Ja nie wiem skad ta zlosc. Wylewa bole, ze nie ma iPhone? Niech zluzuje gacie, telefon to tleefon. jednemu pasuej xiaomi, innemu szajsung, a inne srajfona.
  • Odpowiedz
Czyli brak radia, brak karty pamięci i brak Jacka. Pełno takich androidów. Poza iTunes to cała reszta jest spowodowana twoją głupotą.
  • Odpowiedz