Wpis z mikrobloga

Ostatnio jakieś gównozabawy z plusowaniem i ostatnią cyfrą, zatem wymyśliłem sobie własne #glupiewykopowezabawy związane poniekąd ze #streetwear

Nie wiem czy to już grali, no ale. Podana jest marka - post ma służyć dyskusji na jej temat, waszych doświadczeń związanych z nią i tak dalej. Pełna swoboda, fajnie jakby z tego wyszła jakaś merytoryczna konwersacja. Dodatkowo jakiś poglądowy system ocen by zobaczyć co jest hajpowane przez wykopki a co hejtowane.

W zamyśle posty by się pojawiały co kilka dni jeśli by się to przyjęło. By sprawdzić popularność proszę o plusika.

A na początek Stussy, dość popularne u nas. Niejednokrotnie też przewija się w klipach raperów. A wy jak, szanujecie? Szkalujecie? Zapraszam do dyskusji.
Pobierz FairPlay - Ostatnio jakieś gównozabawy z plusowaniem i ostatnią cyfrą, zatem wymyślił...
źródło: comment_b1r00JjMxyhXeSRY3LWM8loNAfT5Bww4.jpg

Oceń markę

  • 1/10 26.0% (13)
  • 2/10 2.0% (1)
  • 3/10 4.0% (2)
  • 4/10 6.0% (3)
  • 5/10 6.0% (3)
  • 6/10 10.0% (5)
  • 7/10 20.0% (10)
  • 8/10 14.0% (7)
  • 9/10 0% (0)
  • 10/10 12.0% (6)

Oddanych głosów: 50

  • 4
@FairPlay: daje 5/10. Mają niektóre fajne designy ale sama marka ani mnie nie ziębi ani mnie nie grzeje. Nic od nich nigdy nie kupiłem i raczej nie planuję ale rozumiem czemu ludziom się to podoba
@REKTangle: Też ciekawi mnie ilość jedynek, może za dużo tego w klipach jakichś Białasów :D Co do samej marki to też nigdy od nich nic nie miałem, chociaż jakiegoś teesa chyba sobie sprawię. Na drugi rzut zrobię chyba ankietę z Supreme, ciekawe jak tam to będzie wyglądać. Bez kontrowersji się nie obędzie.