Aktywne Wpisy

smuteczek2000s +27
Nie wiem jak mogłam ważyć 14 kg więcej... teraz j jest najlepsza forma od lat.
#odchudzanie #chudnijzwykopem
#odchudzanie #chudnijzwykopem
źródło: 1000018977
Pobierz
lubie-sernik +114
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).
Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).
Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
źródło: 1000056382
Pobierz



https://www.tesla.com/blog/update-taking-tesla-private?redirect=no
#tesla #teslamotors #elonmusk
Ja tu czuje niezła akcje i nos mi podpowiada, że z tego zamieszania wyjdzie ładna wtopa i być może niezły zapalnik dla całego Nasdaqa.
Już nie takie oszustwa i afery świat widział - Enron czy Lehman.
I wtedy dopiero można wejść całym na biało i ratować. Bo pakować 80mld wg wyceny całości to średnia zabawa gdy rynek na szczycie.
Tesla dolara nie zarobiła licząc roczne
@rydzo: Najpierw przeczytać, potem komentować. Dwa; Musk ma 22% na dzień dobry możesz sobie to odjąć nawet jak przyjmujesz najbardziej nierealną strategię wyjścia z giełdy. Trzy; gadasz jak jakiś FUDziarski short... Czytasz te bzdety i w nie wierzysz czy masz osobisty interes (grasz na spadki) i wypisujesz takie oderwane od rzeczywistości prognozy aby kogoś przekonać do sprzedaży
@rydzo: i już nigdy więcej nie usiąść do stołu z Elonem? Facet jest dość znany z osobistego podchodzenia do biznesu, obrazi się śmiertelnie i Saudowie tyle widzieli swoją dywersyfikację. Zresztą kto im uwierzy w to dementi teraz, kiedy skupili już między 3 a 5% akcji z rynku. Wiadomo że są zainteresowani, pytanie jakie są szczegóły.
Jak tam funding secured?
Nadal twierdzicie, że moje wpisy oderwane od rzeczywistości?
Kurde, od początku pisałem, że ściema. Trzeba być lamusem na rynku aby wierzyć w takie wyprowadzanie spółki z giełdy ...
Twierdzileś że najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby zdementowali chęci kupna, w praktyce Elon publicznie przyznał że z nimi gadał a oni nie
WSJ: Funding Was Secured, but Elon Walked Away
https://old.reddit.com/r/teslamotors/comments/9alhxg/wsj_funding_was_secured_but_elon_walked_away/
Elon się wycofał bo możliwe że straciłby kontrolę nad Teslą - najprawdopodobniej kilku dużych inwestorów skupiłoby w swoich rękach dostatecznie dużo akcji. A że podobno Volkswagen chciał