Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [11-08-2018]:

Bramkarze
Artur Boruc (38 lat) [klub: Bournemouth]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 1-0 z Cardiff w angielskiej Premier League.

Daniel Kajzer (26 lat) [klub: Botev Plovdiv]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 2-1 z Beroe w bułgarskiej Parva Liga.
Bartosz Białkowski (31 lat) [klub: Ipswich Town]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Rotherdam w angielskiej Championship.

Krzysztof Kamiński (27 lat) [klub: Júbilo Iwata]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 2-1 z Kobe w japońskiej J-league.
Dawid Smug (24 lata) [klub: Atlantas Kłajpeda]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 2-0 z Palanga w litwińskiej A Lyga.

Obrońcy
Kamil Glik(30 lat) [klub: AS Monaco]: rozegrał 90 minut z opaską kapitańską. Jego zespół wygrał 3-1 z Nantes we francuskiej Ligue 1.

Paweł Olkowski(28 lat) [klub: Bolton]: rozegrał 90 minut i zaliczył 1 asystę. Jego zespół zremisował 2-2 z Bristol City w angielskiej Championship. Link do asysty: https://streamable.com/5s2t7

Sebastian Mrowca (24 lata) [klub: Wehen]: rozegrał 90 minut iotrzymał żółtą kartkę. Jego zespół zremisował 3-3 z Braunschweig w 3. Lidze niemieckiej.

Jarosław Jach (24 lata) [klub: Rizespor]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 3-2 z Kasimpasą w tureckiej Super Lig.

Marcin Kamiński (26 lat) [klub: VfB Stuttgart]: wszedł z ławki w 77 minucie. Jego zespół wygrał 1-0 z Realem Sociedad w meczu towarzyskim.

Pomocnicy
Adrian Mierzejewski (31 lat) [klub: Changchun Yatai]: rozegrał 90 minut i zaliczył asystę. Jego zespół wygrał 3-2 z Guangzhou Evergrande w chińskiej Super League. Link do asysty: https://streamable.com/fjzfr

Mateusz Klich (28 lat) [klub: Leeds United]: rozegrał 73 minuty, zdobył gola i zaliczył asystę. Jego zespół wygrał 4-1 z Derby County w angielskiej Championship. Link do gola: https://streamable.com/qd49x Link do asysty: https://streamable.com/n00zm

Krystian Bielik (20 lat) [klub: Arsenal]: rozegrał 90 minut i zdobył 1 gola dla Arsenalu U23. Jego zespół przegrał 6-5 z Manchesterem City U23 w Premier League 2.

David Blacha (27 lat) [klub: VfL Osnabrück]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 0-0 z Sonnenhof Grossaspach w 3. Lidze niemieckiej.

Piotr Zieliński (24 lat) [klub: Napoli]: rozegrał 46 minut. Jego zespół przegrał 3-1 z Wolfsburgiem w meczu towarzyskim.

Jakub Błaszczykowski(32 lata) [klub: Wolfsburg]: wszedł z ławki w 63 minucie. Jego zespół wygrał z Napoli w meczu towarzyskim.

Jakub Bednarczyk (19 lat) [klub: Bayer Leverkusen]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 3-0 z Valencią w meczu towarzyskim.

Napastnicy
Jakub Więzik(27 lat) [klub: Podbrezová]: rozegrał 71 minut. Jego zespół zremisował 1-1 z Senicą w słowackiej Fortuna Liga.

Dawid Kurminowski (19 lat) [klub: Zemplín Michalovce]: wszedł z ławki w 71 minucie. Jego zespół przegrał 3-0 z Trnavą w słowackiej Fortuna Liga.

Arkadiusz Milik (24 lata) [klub: Napoli]: rozegrał 90 minut i zdobył gola. Jego zespół przegrał 3-1 z Wolfsburgiem w meczu towarzyskim. Link do gola: https://www.youtube.com/watch?v=rY957fgW394

Krzysztof Piątek (24 lata) [klub: Genoa): rozegrał 60 minut i zdobył 4 gole. Jego zespół wygrał 4-0 z Lecce w 1/32 rundzie pucharu Włoch. Link do 4-ech bramek: https://streamable.com/0w9zc
_________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. kareta Krzysztofa Piąka - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica

#mecz #pilkanozna #sport #polska #golgifpl #transfery #nasizagranica #milik #piatek