Wpis z mikrobloga

moja koleżanka szuka laptopa na studia do max 1400zł, wiem że ciężko o cos dobrego w tej cenie ale jej chodzi głównie o przeglądanie pdfów, pisania i robienia prezentacji, ale że ja sie znam tylko o stacjonarkach to się wole was dopytać, wypatrzyłem coś takiego, ssd/8ram ale nie wiem co to za procek i nie wiem czy lenovo to bardziej props czy hejt
https://www.x-kom.pl/p/392465-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-320-15-a6-9220-8gb-256-fhd.html
#laptopy #hardware #xkom #komputery
  • 16
@studi1221: będzie dla niej spoko, nie słuchaj bredni o poleasingowych lapkach, szczególnie że to ma być komputer kobiety. Ten, który znalazłeś wystarczy do zwykłych zastosowań, jest ładny i mobilny, a poleasingowiec będzie mieć większą wydajność, ale będzie czarnym, ciężkim klocem z zasilaczem ważącym pół kilo
@studi1221: Lenovo IdeaPady skreśl, choćby przez problemy z serwisowaniem tej serii. Patrz np na jakieś Asusy, Acery w tej cenie. Wszystkie będą mniej lub bardziej tandetne, w końcu to najniższa półka. Ale Asusa za 1100zł (z torbą i myszką xD - sprawdź allegro x-koma) rodzice mają już ze 3 lata i chociaż plastik niby podły, tak nawet się trzyma.
No albo poleasing jakiś rzeczywiście, jak wyżej - najlepiej Delle, HPki z
szczególnie że to ma być komputer kobiety.


@wyznacznikmacierzy: no bo kobieta na studiach powinna mieć gorszy sprzęt niż facet, ale za to ładny i troszkę lżejszy xD

Mam x-230 i w tym rozmiarze w torbie/plecaku mi w niczym nie przeszkadza, a trzyma na baterii parę godzin (ładowarki ze sobą nie nosze) xD