Wpis z mikrobloga

5 wpisów z tagami #bekazkatoli w gorących. Ogólna ofensywa tagów ateistycznych w ostatnich tygodniach.
#gimboateizm nowa jakość w dialogu z katolami.

No @lakukaracza_ spłoniesz ale warto było xD

Ja sam długo broniłem się przed gimboateizmem

A bo nie wypada
A po to trzeba szanować uczucia religijne
A to trzeba delikatnie bo nie każdy jest gotowy na odcięcie się od religii i akceptację że nic nie ma po śmierci
A bo to a bo tamto.

Ale NIE. Ten stary łykający psychotropy zgred uświadomił mi, że taka pasywna postawa nie działa bo...

Katole nie są pasywni! są agresywni.

Wszystko było "ok" gdy rządziło słynne "Peło" czyli farbowani liberałowie.
Niby nowoczesnie, niby zachód, ale nadal brak związków partnerskich bo tradycyjna rodzina, mszę na świętach państwowych, fundusz kościelny, religia w szkołach itd itp no "normalnie"

Ale do czasu bo w 2015 zaczyna się #dobrazmiana czyli Turbokatoliczyzm

No i KK zaczyna wyciągać swe macki

Dni młodzieży za hajs państwowy, telewizja katolicka, MISJA, Dotacje, CAŁKOWITY ZAKAZ ABORDAŻU!

To pokazuje że rak się rozrasta. Rak uzyskuje nawet własną świadomość i zaczyna walczyć z mniej radykalnym rakiem watykańskim dumnie goniąc raka islamskiego.

To jest właśnie alarm, bo pokazuje trend katoli.

Wczoraj były mszę państwow
Dzisiaj zakaz pigułek PO
Jutro katoliban

Czy zatem pasywny ateizm jest dobrym pomysłem?
No NIE.

Tylko #gimboateizm lekiem na #gimbokatolicyzm



#katolicyzm #neuropa #4konserwy
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvvach: tak jak kiedyś brałem pod uwagę możliwość wzięcia kościelnego ślubu "dla rodziny" (bardziej od strony partnerki, bo moja rodzina już bardziej laicka - ot matka tylko post dwa razy w roku i do święconki dzieci wysyła) tak teraz twardo postanowiłem, że czarna mafia złotówki ode mnie nie dostanie. I partnerka to już wie, zobaczymy co to będzie za kilka lat jak już to tego ślubu będzie miało dojść (teraz
  • Odpowiedz
@kvvach: To co się teraz dzieje w kraju to dramat, telewizja publiczna co chwilę transmituje koronację kolejnych Maryi, Rydzyk hajs trzepie od państwa, wielce religijni posłowie w sobotę leją żonę a w niedzielę czytają w kościele, hipokryzji się tyle wylewa ze strony kościoła jak chyba niegdy wcześniej
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: mnie bardzo w-----a w katolikach to stawianie się w dyskusjach (ale bardziej w sytuacjach życiowych) w wyższości moralnej nad resztą ludzi. Czego k---a często w ogóle nie widać, ale taka osoba się "szczyci", że przynależy do tak bardzo szlachetnej grupy. To ty jesteś ten zły ateista który ich atakuje, który "się czepia", "wymyśla", "szuka powodów do grzeszenia" itp. itd.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nieprzyjazny_Ziemniak: ślub cywilny to nie koniec świata, serio, brałem w zeszłym roku jako pierwszy w mojej rodzinie, jakoś wszyscy to przeżyli, teraz od roku unikam tematu chrztu syna i też jakoś wszyscy żyjemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iAmTS ja bym powiedział odwrotnie..
Jak w tym dowcipie:
Wchodzi do baru ateista, weganin i żyd. A skąd to wiadomo? Bo każdy od razu to powiedzial( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kvvach: Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, w Polsce przegrywacie. Wasz żałosny krzyk to jakby ostatni oddech topielca przed pójściem na dno. Jesteście w mniejszości i wasze sorosowskie metody zdobywania wpływów, w Polsce nie przejdą.
  • Odpowiedz
@Xianist: heh jesteś naiwny jak dziecko. Jak można nie widzieć tych sił ścierających się w świecie. Powiedz mi nie ma ludzi których nazwał bys prawnikami? Np mnie?
  • Odpowiedz
@Hitelr: w odróżnieniu od kolegi przynajmniej widzisz starcie idei chociaż wnioski wyciągasz całkowicie błędne. Skoro taka będzie twoim zdaniem przyszłość to nie masz czym się martwic. Za 30 lat jeden z nas będzie żył w świecie z którym się zgadza i gwarantuje ci ze to będę ja.
  • Odpowiedz