Wpis z mikrobloga

Kluczową kwestią dla mnie, jako osoby korzystającej z tego samego portalu jest to czy Axelio pisał komentarze z jej konta czy nie. Jeśli tak to według mnie przyczynił się w mniejszym lub większym stopniu bezpośrednio do tej tragedii ponieważ olbrzymi hejt na nią spłynął ze względu na to co sobą reprezentowała osoba która pisała z tego konta na wykopie.

No i niestety wiele świadczy za tym że rzeczywiście konto było kontrolowane przez Axelio - choćby pic rel który wkleił sam Axelio, podkreślony fragment jest kwintesencją tego za co Iroiro zbierała hejt na wykopie. Wiem że hejt to prawdopodobnie jeden z najmniejszych problemów z jakimi się borykała, ale wciąż jest to bardzo nie w porządku + nie lubię dumać bez żadnych dowodów ale tego typu sytuacja jednoznacznie nasuwa mi na myśl to że to tylko wierzchołek góry lodowej problemów jakie przysparzać mógł Axelio.

Obrońcy biednego Axelio pewnie zaraz napiszą że skoro ich nie znam to po co się wypowiadam, że próbuję wykorzystać straszną tragedię aby dokopać kucowi. A ja po prostu czuję się zobowiązany napisać o tym ponieważ osobiście byłem bardzo negatywnie nastawiony do Iroiro przez to jak zachowywała się na wykopie i jakbym kiedykolwiek ją spotkał irl prawdopodobnie bym był mniej lub bardziej opryskliwy względem niej (tak jak "ona" względem wykopowiczów), a jeśli konto rzeczywiście kontrolował Axelio to aż złość mnie zalewa że taka sytuacja mogłaby mieć miejsce.

#iroirocorner #axeliocontent #axelio
Sinti - Kluczową kwestią dla mnie, jako osoby korzystającej z tego samego portalu jes...

źródło: comment_h2MsMFwfVby2g4r3pmeoZgfWth4SWltR.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Sinti.

Moim zdaniem, w jakimś procencie on się przyczynił do jej samobója, czy to 1% czy 10%, czy ileś to nie wiadomo. Ale święty on nie jest i nie traktował jej odpowiednio, chyba że w obrażaniu i biciu za obgryzanie paznokci nie ma nic złego. On umiał wejść na scenę i jednak tego od szkła kontaktowego, publicznie, to można się domyślać do czego jest zdolny sam na sam.
  • Odpowiedz
@paulinastarahin: kucelio nigdy by sam nie napisał tych zdań o tym żeby nie uważać ludzi za hejterów. Nigdy. Porzygałby się, zwinął w kulkę, ale spod palców by mu nigdy takie "herezje" nie zeszły. On zwyczajnie nawet do spreparowania dowodów swojej niewinności nie dałby rady zrobić czegoś, co by przeczyło jego poglądom. Zwłaszcza, że listy te umieścił pod postem, w którym zieje nienawiścią i próbuje z----ć winę na Matiszkę xD
  • Odpowiedz
@Sinti: Szkoda dziewczyny, widać, że nie była jakaś do końca głupia tylko miała dość poważne problemy z psychiką. Ja się pytam gdzie była jej rodzina? :). Bo z tego co tu czytałem to Kucelio z nią jakiś czas temu zerwał z nią czy tam ona zerwała. Z tego maila wynika, że była już u siebie 6 sierpnia w domu, a on pisze o wysłanych jej rzeczach z Białego do Zakopanego.

Te zdanie co podkreśliłeś to bardzo trafna opinia tej dziewczyny nt. zachowania Kucelio. Pewnie nie wziął tego do siebie, ale miała rację w 100%.

Obwinianie samego Kucelio o jej śmierć jest po prostu niepoważne. Takie osoby z dużą depresją, zrytą psychiką, borderem w jednej chwili są super, a w drugiej są smutne, a w trzeciej mogą być wredne i
  • Odpowiedz
@MWittmann:

Obwinianie samego Kucelio o jej śmierć jest po prostu niepoważne.

Niepoważne to jest patrzenie na tą tragedię w zero-jedynkowy sposób. To że miała problemy psychiczne nie oznacza że Axelio się do tego w jakimś stopniu nie przyczynił.
  • Odpowiedz