Wpis z mikrobloga

@poop: Ja mieszkałem całe życie w mieszkaniu w Krk (wielka płyta), potem 3 lata w bloku w UK i teraz mieszkam w takim szeregowcu i powiem ci że sobie chwalę. Wiadomo pojedynczy lepszy ale takie często gęsto są gdzieś dalej od miasta albo na wioskach.

Co do koszenia, to tej trawy tam jest tyle ze możesz to nożyczkami w sumie skosić. W przodu mam tylko podjazd więc odśnieżanie (w UK
  • Odpowiedz
@Colos: Przeciez to jest pod zasadzenie tam drzewek. Z roslinnoscia pnaca sie po tych ogrodzeniach beszie uroczo. Zaproponuj #!$%@? inne rozwiazanie badz ogrodzenie, czekam piwniczaku bez rozumu.
  • Odpowiedz
@Singularity00 wiesz, to, że boisz się gazu lub masz jakieś niezadbane instalacje nie jest powodem do odcinania go. Niektórzy jednak lubią w kuchni posiedzieć, a gatowanie na prądzie nie jest wygodne.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol ale instalacji często nie podprowadzają już w ogóle, a butla jednak niewygodna jest.

I nic się od gazu nie brudzi, estetyki też nie zaburza, lol. Kontrole stanu instalacji są regularne, ostatnio z gościem gadałem mówił, że się nie #!$%@?ą w tańcu i jak coś jest nie tak to ludzie muszą poprawiać. No i jeden musiał kafle kuć. :)
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol ale nie jest wcale jakoś super drożej, często nawet taniej. Bo wiele osiedli nie ma ogrzewania z sieci więc zostaje tylko gaz. A to już jest minus bo grzanie wody i kaloryferów gazem to dramat i za to ludzie nie chcą płacić.

Natomiast połączenie grzania z sieci plus gazu do kuchenki jest idealne. Gotowanie na prądzie nie jest fajne jak ktoś celuje w coś więcej niż schabowe na obiad. No
  • Odpowiedz
@Krupier: co ty bredzisz z tym gotowaniem na prądzie... nowoczesne indukcje są zajebiście wygodne i szybkie. Nie mówiąc już o tym, że w blokach gaz to proszenie się o problemy.... i nie potrzebne wydawanie kasy na kolejne opłaty za dostawę gazu... niby kilka złotych ale po co jak można by z tego całkowicie zrezygnować: wodę ogrzewać z miejskiej sieci CO, gotowanie indukcja i koniec problemów + mniej rur pod ziemią.
  • Odpowiedz
@hirud: Świetny pomysł pokazywać wszystkim prywatne życie w zaciszu. Nie możesz uciec do domu od społeczeństwa i ludzi, bo tam też Cię oglądają. Najlepiej jeszcze kamery zamontować i wrzucić stream do sieci.
  • Odpowiedz
@Singularity00 no nie, nie są. :) Profesjonalne gotowanie odbywa się tylko na ogniu.

Opłaty za gaz to mówię, niecałe 200zł rocznie. Jak dla mnie to dobra cena za wygodę gotowania.
  • Odpowiedz
@Singularity00 no nie, nie są. :) Profesjonalne gotowanie odbywa się tylko na ogniu.

Opłaty za gaz to mówię, niecałe 200zł rocznie. Jak dla mnie to dobra cena za wygodę gotowania.
  • Odpowiedz