Wpis z mikrobloga

@sekurak: nikt się nie zdążył przyczepić, że metoda sql jest synchroniczna. Przecież to freezuje stronę przy każdym kliknięciu. Chociaż zakładam że requestow już się nie da robić synchronicznych

Edit: jeszcze można, ale już jest na niektórych przeglądarkach "deprecated"
  • Odpowiedz
ja jestem swiadomy bledow, ktore opisales. tylko ze bedac PM takiego czegos nie mialbym zadnego problemu z takim kodem. taki junior kosztuje, nie wiem, €20/h. wyrzezbil pewnie cala javascriptowa warstwe do HTML-a w pare h. caly deployment to ftp. dziala? dziala. smiga w cenie dobrego obiadu dla dwoch osob. i tak za pare miesiecy pojdzie do smieci. albo i nie pojdzie. po co drazyc temat


@wrucilem_hejtowac: ciężko, byś nie miał
  • Odpowiedz
a warunek "true" = "true" XD pewnie mial byc w przyszlosci zastapiony przez cos innego, ale przez co tego sie juz nigdy nei dowiemy, mogl wpisac true albo "true" i wyszloby na to samo, no ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Colos: no tylko czym jest apiService? to jakis obiekt/funkcja, ktora pod spodem ma normalne zapytanie jsowe/ajaxowe, hooy wie jak to dziala i czy jest synchroniczne czy asynchroniczne
nie zebym tego bronil, tylko moze dowiem sie czegos ciekawego w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ten warunek tutaj to maly pikus w porownaniu z tym ze dane wszystkich uzytkownikow sa 1) przechowywane w plaintext 2) pobierane za kazdym razem jak ktos sie loguje

@filozof900: No właśnie ja pierwsze o czym pomyślałem to czy nie jest to zbyt jawne, a potem zacząłem zauważać dziwaczne rozwiązania całej reszty.
  • Odpowiedz
to jest intranet. to rownie dobrze moze byc jakas najprostsza tablica ogloszeniowa i cale to security sluzy zabezpieczeniu przed sprzataczka


@wrucilem_hejtowac: Mam nadzieję, że to tylko twoje życzenia o PM a tak na co dzień nie masz nic z tym wspólnego.
Większość firm i ludzi idzie często na łatwiznę i coś co powstało dla garstki ludzi do wewnętrznego użytku nagle rozrasta się do systemu na 1500 osób z często kluczowymi
  • Odpowiedz