Wpis z mikrobloga

Pytanie o związki. Kieruję je głównie do kobiet, ale rozsądne odpowiedzi mężczyzn również mile widziane.

1. Ile jest prawdy w tym co mówią wszelkiej maści przegrywy i stulejarze i w tym co systematyzuje nurt zwany redpill?
2. Czy rzeczywiście wszystkie* kobiety marzą o tym, by nadziać się na bolca jakiegoś wysokiego chada z kwadratową szczęką?
3. Czy wszystkie* kobiety za młodu masowo oddają się samcom alfa?
4. Czy wszystkie* kobiety podświadomie gardzą mężczyznami, którzy nie są wysocy, silni i przystojni, dynamiczni i przebojowi?
5. Czy prawdą jest, że wszystkie* kobiety (a szczególnie młode i ładne) mają wokół siebie dziesiątki adoratorów?
6. Czy prawdą jest, że trzeba mięć 180 cm, żeby w ogóle myśleć o dziewczynie?
7. Czy kształt szczęki, wygląd twarzy i linia włosów przesądzają o wartości mężczyzny jako partnera?
*poprzez "wszystkie" rozumiem tu skrajną większość.

Wyszedłem dzisiaj z piwnicy i oto kilka moich obserwacji.
- Kobieta 35+, bardzo atrakcyjna, dwójka dzieci, 10 cm szpilki i wyższa w nich od swojego prawdopodobnie męża, który był łysy, ale widać było, że koksi na siłce.
- Para z wózkiem, pewnie małżeństwo, około trzydziestu lat, kobieta naturalnie wysoka, wyższa od faceta o ok. 1 cm. Kobieta 6/10, w płaskich klapkach, facet łysy.
- Młoda para 18-20 lat. Chłopak niższy od dziewczyny o jakiś 1-2 cm. Dziewczyna śliczna, ale karyna. Airmaxy jakieś miała.
- Następna para, jakieś 30 lat. Kobieta i facet równi. Ładna kobieta, też jakieś japonki płaskie ubrane.

Zwracałem dziś specjalnie uwagę na pary i ich wzrost i przez 1h czekania na autobus i jazdy wynotowałem powyższe przypadki.

Dodam, że stary znajomy z gimnazjum ma dziewczynę 10/10 (naprawdę klasa) i ta dziewczyna jest od niego niższa tylko o 1 cm, a sam ma 177. Mój kuzyn ma 170 cm i ma dziewczynę.

Generalnie widziałem dziś dużo młodych dziewczyn - jedna podobna do drugiej. Spodnie z wysokim stanem (chyba tak to się nazywa), jakaś bluzeczka, jakieś białe adidasy, zbyt wyraźny (moim zdaniem) makijaż i ten okropny wyraz twarzy typu "gardzę wami wszystkimi". Wyglądały bardzo stereotypowo, takie imprezowyczki-karynki. Niewiele dziewcząt o spokojnej, naturalnej urodzie.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #przegryw #redpill
  • 31
  • Odpowiedz
@slako: Masz rację. Ale ze względu na względną anonimowość ludzie piszą czasem zgodnie ze swoimi myślami i czynami. Oczekuję jedynie jakiejś rozmowy, dyskusji. Czasem z komentarzy można wyłapać coś ciekawego, bo ktoś starszy i rozsądny podzieli się swoim doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@chadlet: Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi : NIE.
"Wszystkie" to określenie totalnie z dupy, jeśli chodzi o związki. Czemu? Bo jak ktoś był notorycznie walony po rogach to powie Tobie że każda baba to k**wa.
  • Odpowiedz
@slako: Jasne, nic nie zastąpi praktyki. Obserwuję ile mogę, ale chcę też poznać tę drugą stronę. Stronę tych wszystkich ludzi z naturalnego środowiska, ukrytych pod nickami
  • Odpowiedz
@chadlet

1. Mam zbyt mało informacji na temat redpilla aby się wypowiedzieć. Jeśli chodzi o wypowiedzi przegrywów to jestem w stanie uwierzyć, że istnieją Karyny zachowujące się w opisywany przez nich sposób, natomiast normalne dziewczyny, które mają coś w głowie są po prostu zwykłymi ludźmi - myślą, mają uczucia, szukają akceptacji i swojej drugiej połówki.

2. Nie, wydaje mi się, że większość marzy o udanym małżeństwie, ew. dodatkowo o założeniu szczęśliwej rodziny.
  • Odpowiedz
@chadlet: mój ex miał 174 cm a ja 176. Mi to nie przeszkadzało i nie myślałam o tym, nie patrzyłam na wzrost. On nie chciał bym nosiła szpilki bo "czuję się wtedy jak przy matce"... Raz chciał się ze mną rozstać i powiedział "bo ty jesteś dla mnie za wysoka". Ostatecznie rozstalismy się z innych powodów.
  • Odpowiedz
@chadlet: Te Twoje pytania są strasznie naiwne - piszę to Ci to jako facet. To tak jakbyś zapytał akwizytora od ubezpieczeń, który chce Ci je wcisnąć, czy ubezpieczenia które sprzedaje są w porządku. Mam wrażenie, że nie masz pojęcia o kobiecej naturze.
  • Odpowiedz
@chadlet tak samo jak jest to #!$%@? mit, to działa również w drugą stronę. Wykopki również oceniają. Bo karyna, bo miała więcej niż 2 kolesi w łóżku bo to i tamto XD dorosnijcie
  • Odpowiedz