Wpis z mikrobloga

MIRKI!!! Pijta ze mno kompot! XDDD Wracam sobie z #pracbaza #praca #pracait i idę na rynek po fajki. I w pewnym momencie przechodzę koło jakiegoś #rozowepaski #rozowypasek - taki w moim typie 7-8/10 - i ledwo kątem oka widzę, że kończy dopalać papierosa. No to myślę cofnę się i poproszę o jednego :D No i podbijam, mówię "Masz może fajkę?" No a ona że jasne, że zaraz skoczy i przyniesie. No i przynosi, zapalam, no i tak gadka szmatka, śmichy-chichy i jutro wpadam po pracy do jej pracy ( ʖ̯) Plusujta wpis, jutro będzie rozwinięcie czy będzie numer i lody w sobotę czy nie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#czujedobrzeczlowiek #chwalesie #truestory
  • 65
  • Odpowiedz
@Zelber: wybieram że ma zajebiste ciało i nie jest naburmuszona i nie księżniczkuje jak większość dzisiejszych dziewczyn - a to było dosadnie czuć podczas rozmowy, jeżeli się coś zmieni - jutro zobaczymy - to dam znać, więc papierosy to pikuś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kawkanorbert: też tego nie pojmuję no ale jakoś tak wyszło XD 2 tygodnie prubuję zaprosić dziewczynę z pracy gdzie wiem że jej się podobam i nie daję rady bo zawsze się ktoś kręci a tu proszę bardzo tak z dupy haha hihi jutro randka z obcą nieznajomą XD
  • Odpowiedz
@Wextor: ale ja nie mierzę nikogo swoją miarą, poza tym to już byłem w dwuch związkach i ruchania już mam można powiedzieć dość - ostatni związek, nimfomanka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zelyegapu: w ogóle większość tak z 90% zawsze triggeruje się jak poruszany jest temat papierosów ale prawda jest taka że każdy palacz jest chyba upośledzony, żeby śmierdzieć i niszczyć sobie własne zdrowie i jeszcze płacić za to pieniądze XD dramat
  • Odpowiedz
@Wextor: cóż, tak czy inaczej to moja sprawa na co umrę i czym się truję ( ͡º ͜ʖ͡º) btw, nie palę przy nikim kto nie pali przy mnie więc w czym problem? i dzięki za poprawkę, raczej żalę bo wolałbym mieć jeden związek a nie trzeci zaczynać :P
  • Odpowiedz
@zelyegapu niby twoja sprawa czym się trujesz i na co umrzesz ale mimo wszystko to egoistyczne. Myślę że twoja mama by po tobie zaplakala... lub twoja ewentualna przyszła żona lub dzieci. Szkoda że myślisz tylko o sobie
  • Odpowiedz
@zelyegapu: Pomijając już fakt, że palenie to najgłupsza rzecz jaką robią ludzie, to szanuję w opór za zagadanie. Sam tego nigdy nie musiałem robić, bo samo z siebie wychodziło, wspólni znajomi czy tam szkoła, ale teraz w robocie mam taką jedną ładną Panią i nie mogę wykminić jakby tu zagadać.
Powodzonka! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz