Wpis z mikrobloga

@antywszystkim: pójście samemu jest mega słabe. Byłem raz i nie doczekałem do północy. Wyskoczenie na speedating z taką propozycją postawi Ciebie w oczach laski jako creepa. Musisz to rozegrać na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie #divyzwykopem
@antywszystkim: jak wyjedziesz lasce, że 'szukasz na wesele', to mało która się zdecyduje. Co to w ogóle za moda na 'szukam na wesele'. Jak pójdziesz sam, to nie zauważysz różnicy, bo faceci co przyszli z laskami i tak siedzą w swoim gronie, więc wyjdzie na to samo. A jak nie znasz zbytnio tych ludzi, to powiedz, że partnerka się wykrruszyła po drodze, gdyby pytali ;) a i tak będziesz się bawił
@antywszystkim: Tak się dzieje w życiu, nikt nie pyta o szczegóły, serio :O a jak pójdziesz z laską co ledwo znasz, to może być bardziej widoczne (zależy od zachowania) i wzbudzać podejrzenia niż jak przyszedłeś sam. Serio, nie ma co się spinać w ogóle.
Drogi przyjacielu, josephdasese70@hotmail.com
Jestem adwokatem Joseph Dasese, radcą prawnym, osobistym obrońcą pana JB, obywatelem waszego kraju Chcę, abyście otrzymywali pieniądze w moim imieniu. Celem mojego skontaktowania się z wami jest to, że dzielicie to samo nazwisko z moim zmarłym klientem. Kiedy odpowiesz na tę wiadomość, wyślę Ci pełne informacje i więcej informacji o mnie i funduszach. Mój osobisty