Wpis z mikrobloga

@invisibleborder: tym zajmuje się @lakukaracza_ i robi na tyle świetną robotę że nie chce za bardzo mu się wtrącać ( no może poza paroma śmiesznymi obrazkami od czasu do czasu ), więc dbając o różnorodność tagu stwierdziłem że powrzucam coś o judaizmie i islamie, miło by było jakby kto obskoczył religie wschodu i sekty
  • Odpowiedz
@Aeny: ale śmierć miliona w Arabii Saudyjskiej mniej cię dotyczy niż człowiek umierający na twojej wycieraczce. Jeśli żyjemy w katolicyzmie, a nie judaizmie to naturalnie interesuje nas katolicyzm.

No chyba, ze chamsko przejmujesz tag by odwrócić uwagę od naszych polskich problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale śmierć miliona w Arabii Saudyjskiej mniej cię dotyczy niż człowiek umierający na twojej wycieraczce


@invisibleborder: Oj bardzo mocno się nie zgodzę, wydaje mi się że śmierć milionów jest czymś więcej niż statystyką, a śmierć jednostki nawet blisko ciebie nie zawsze musi być tragedią.

No chyba, ze chamsko przejmujesz tag by odwrócić uwagę od naszych polskich problemów


Nah, ja po prostu staram się piętnować wszelkiego rodzaju patologie występujące w religiach,
  • Odpowiedz
@invisibleborder: poza tym ( nie chciałem tego poruszać bo mogę cię urazić ) niektórzy faktycznie mieszkają w tej swojej wiosce na podlasiu, gdzie głównym problemem jest ksiądz proboszcz i jego nowy passat, ale musisz zrozumieć że niektórzy czują się nawet nie tyle Europejczykami, co nawet Internacjonalistami i zwracają uwagę na problemy nie przez pryzmat swojej malutkiej wioski, co patrzą bardziej globalnie :)
  • Odpowiedz