Wpis z mikrobloga

- Gdy piłkarz wymusza transfer do Barcelony sralnik robi klub i piłkarz
- Gdy piłkarz wymusza transfer do realu sralnik robi piłkarz

Taki właśnie wasz obraz #realmadryt I jeszcze gość pisze o hipokryzji XDDDD

I najlepszy jest ten argument "To co już kiedyś robił" przecież Dembele robił to samo w poprzednim klubie, co za pacjent @bannedretu XD
#fcbarcelona #pilkanozna
tomekwykopuje - - Gdy piłkarz wymusza transfer do Barcelony sralnik robi klub i piłka...

źródło: comment_mWI4jtBENqS8RzFMIl69QVoRmYR3XODp.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomekwykopuje: dobra pokaż mi w którym z tych włosów nie napisałeś nazwy własnej klubu z Madrytu małą literą. Jeżeli jest to prawda przyznam, że nie jesteś trollem i mogę usunąć konto. Ale jeśli w każdym z tych wpisów napisałeś to przyznasz samodzielnie, że jesteś katalońskim trollem i nie będziesz się więcej udzielał na tagu największego i najbardziej utytułowanego klubu świata. Umowa stoi pacjencie?
  • Odpowiedz
pokaż mi że na Mirko napisałem "real"


@tomekwykopuje: zarówno WPISY jak i KOMENTARZE umieściłeś na Mirko... Nigdzie nie sprecyzowałeś że chodzi Ci tylko o wpisy... Zacząłeś się czepiać że tu nie napisałeś z małej litery ale wskazany został konkretny KOMENTARZ a nie całość
  • Odpowiedz
  • 0
@Havanamananama Ej sory, ale mam wrażenie że rozmawiam z debilem

Pomogę, bo masz trudności:

1. Podałeś link do KOMENTARZA, w którym użyłem frazy "real"
2. Odpowiedziałem, że jesteś błaznem, bo masz wskazać > 3, wskazałes
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: nie rozmawiasz ze sobą raczej a jeśli tak to spoko jak kto lubi
1. A KOMENTARZ niby nie ty napisałeś?
2. Nic nie miałem wskazywać tylko napisałem że z samych ostatnich Twoich ostatnich wiadomości które pisałeś są 3 (a nie chce mi się twoich głupot czytać w większej ilości)
3. Nie wiem gdzie tu

Nie chcę mi się szukać ale tylko kilka
  • Odpowiedz