Wpis z mikrobloga

- Gdy piłkarz wymusza transfer do Barcelony sralnik robi klub i piłkarz
- Gdy piłkarz wymusza transfer do realu sralnik robi piłkarz

Taki właśnie wasz obraz #realmadryt I jeszcze gość pisze o hipokryzji XDDDD

I najlepszy jest ten argument "To co już kiedyś robił" przecież Dembele robił to samo w poprzednim klubie, co za pacjent @bannedretu XD
#fcbarcelona #pilkanozna
tomekwykopuje - - Gdy piłkarz wymusza transfer do Barcelony sralnik robi klub i piłka...

źródło: comment_mWI4jtBENqS8RzFMIl69QVoRmYR3XODp.jpg

Pobierz
  • 35
@rskkk Szkoda dyskutować z typem, który bardziej niż swoim klubem skupia się na doczepianiu własnej ideologii rywalom. On pewnie nawet nie wie o tym o czym napisałeś, o tych wysrywach Katalonskich mediów tyłu Sport czy MD, które wprost naciskały i podsycały Dembele a potem Coutinho. Courtois nie jest z żadnej strony, nawet KRAJOWYCH mediów, podsycany. Poszła oferta i typ przy końcu okienka i bierności Chelsea dostaje #!$%@? bo chce wracać do dzieciaków
@ger47 #!$%@? umysłowe jest tylko wtedy gdy ktoś widzi w tym jakiś problem, zdradzę tajemnice, słownik w telefonie zapamiętuje dane słowa tak jak je użyłeś wcześniej, "Barcelona" to nazwa miasta logiczne, że poprawi z dużej, gdy używam słowa "real" nie zawsze jest to odniesienie się do nazwy własnej. Proponuję lekarza.
@bannedretu czasami warto przyznac się do głupoty i napisać "faktycznie, pomyliłem sie", ale ty tego nie potrafisz. Niesamowite, że dzienniki sportowe informują o negocjacjach, no tak przecież na stronie Sportu i MD były słowa ZACHECAJACE DEMEBELE DO STRAJKU. Tobie też proponuję lekarza.
@tomekwykopuje szkoda z Tobą dyskutować człowieku. Wystarczy spojrzeć na Twoje wpisy.. Więcej #!$%@? o Realu niż o klubie z Katalonii a to oznacza ciężki przypadek bolącej dupy u kibica Barcelony. Jest różnica między gazetami z Katalonii a tymi z Madrytu. Madrytu są krajowe i nie służą tylko do szerzenia pierdół z Realu Madryt w przeciwieństwie do mediów Katalonskich, które są praktycznie działem prasowym Katalonskiego klubu. I tak, takie teksty nakręcające do strajków
@bannedretu Niesamowite są te twoje argumenty. Wystarczy spojrzeć na twoje wpisy, ból dupy... Widzę, że nie rozumiesz. Napisales "Co już kiedyś robił", z Dembele jest identyczna sytuacja, a ty nadal omijasz ten temat atakując ad personam. Jeśli już chcesz o czymś dyskutować to później to ciągnij a nie tylko obrażasz i "hehe patrz jakie wpisy hehe" #!$%@? że więcej pisze o Barcelonie
@januszek123457 Śmiało zrobię wpis, który cię zblazni, pokaż mi że na Mirko napisałem "real">3, jeśli nie znajdziesz jesteś błaznem

Palnalem głupotę XD fajnie, że nikt tego nie potwierdził oprócz Yahoo Italia. Wszyscy którzy się interesowali tematem go wyśmiali, poczytaj Rafała Lebiedzinskiego który siedzi w temacie mocno