Wpis z mikrobloga

@anon-anon: beka auto za ok 230 tyś z takimi osiągami wychodzi na wielosezonowych oponach XDDDD serio za te kasę mogli by dorzucić komplet zimówek do bagażnika XD Choć w sumie jak firma oszczędza na prędkościomierzu i robi problem jak chcesz kupić śruby do kuł to nie ma się co dziwić
230 tyś


@camaro98: tys. nie tyś chyba że masz na myśli tyśące.

śruby do kuł

...

o co chodzi z tym "robieniem problemu" jak chcesz kupić śruby do kół?

jak firma oszczędza na prędkościomierzu


@camaro98: Tesla Model 3 jak każdy samochód dopuszczony do ruchu po drogach publicznych posiada prędkościomierz.

za te kasę mogli by dorzucić komplet zimówek do bagażnika


@camaro98: ale jesteś geniuszem biznesu. Te zimówki będą szczególnie przydatne
@sakfa: wcale nie jest tak jak mówisz bo dużo ludzi z gorących stanów jak Kalifornia jeździ na letnich, szczególnie w autach o większej mocy jak ta tesla. Serio za te kasę i z tymi osiągami mogli by dawać im lepsze opony...już wadziłem jak ktoś właśnie z Kalifornii się o to żalił że niby moc i performerce a auto wychodzi na zwykłych wielotonówkach jak jakieś camry
@camaro98: no dobra, nie wiem na jakich wychodzi więc się nie wypowiadam, może to faktycznie gówno ale skoro te gówniane opony pozwalają zrobić 0-60 w 3.28s to - przynajmniej mi - by wystarczyły i nie dopłacałbym do lepszych.

A o co ci chodziło z tym robieniem problemów z zakupem śrub?
@camaro98: To są standardowe 18" - nastawione na zasięg i komfort jazdy (wytłumione wkładem z maty dźwiękochłonnej w środku). Do zestawu Performance Upgrade z obniżonym zawieszeniem, większymi hamulcami, spoilerem i 20" kół dostaniesz letnie oponki ;). Fajne są - tylko koszt nowych opon przy wymianie jest dużo większy no i łatwiej rozwalić felgi na wybojach...
anon-anon - @camaro98: To są standardowe 18" - nastawione na zasięg i komfort jazdy (...