Wpis z mikrobloga

Niedawno znalazłem 80zł na parkingu pod kaufem. Było złożone na 2 razy dlatego banknoty trzymały się razem. Piękny banan na japie od razu. Po czym przyuwazylem, że gapi się na mnie menel i mówi ze smutkiem, że wszyscy mają szczęście tylko nie ja. Podszedłem I poprostu dałem mu te pieniądze. Jestem #!$%@??
  • 10
@Rekap87 Może. Ale nadal uważam, że rozpieszczanie tych zwierząt hajsem to błąd. Ten sam zul zesra się w autobusie, a poeniadze ma za darmo. Jak dla mnie, ro grosza nie powinno się im dawać.
Chodzi o to, że takie czynności sprawiają, że zule mają co raz większe wymagania i są bezczelni.
@Rekap87 Ja niestety mieszkam blisko miejsca gdzie jest ich dużo (największy w okolicy sklep całodobowy, sporo turystów) i widzę co się dzieje. Jak mieszkałem na miasteczku studenckim agh to widziałem sytuację, jak zul przychodził z siatką wyżebranego żarcia i wymieniał z innym zulem na alko. Nic im nie daję, nie kupuje. Nie będę swoimi pieniędzmi wspierał ludzi których głównie zajmują się tym, że śmierdzą.