Wpis z mikrobloga

zapłać chociaż OC


@Student_AWAS: Płacę OC, jako kierowca samochodu, płacę również podatki. Przy czym nie rozumiem co ma płacenie OC do infrastruktury.

nie chce mi się szukać, czy budowanie ścieżek rowerowych tez nie jest finansowane ze sprzedaży paliw.


Obawiam się, że jesteś zbyt głupi, żeby to znaleźć. Dowiedz się najpierw z czego budowana jest infrastruktura miejska a dopiero potem pogadamy. Już #!$%@?ąc od tego, że każde pieniądze w Kielcach, które zostały
Halo, pobudka, to już nie lata 70.!


@lewactwo: xD xD - wiem, teraz nowoczesność i tolerancja - co to za argument w ogóle ? Nic się nie zmieniło, auta nadal swoje ważą i nadal są najlepszym środkiem transportu - dają bardzo dużą wolność, ogromną wygodę i szybkość poruszania się - coś czego rower ani brudkom nigdy nie da.

Zatrzymuje się, bo prowadzę zgodnie z przepisami - JEDNAKŻE - uważam za raka
@sargento: tzn. jak sobie radzimy ? wypadków jest coraz mnie, mimo wszystko jakieś muszą być - to normalne. Brakuje nam co prawda trochę do jakości jazdy np Słowaków, ale tam jest mniej aut - mimo wszystko, jeździ się tam bez napinki. Wszystko jednak idzie w dobrą stronę.
Zatrzymuje się, bo prowadzę zgodnie z przepisami - JEDNAKŻE - uważam za raka mieszanie pojazdów o tak różnych masach i prędkościach jakie mogą rozwijać. Dla waszego dobra powniśmy zdelegalizować rowery z dróg publicznych z wyłączeniem dróg wewnętrznych. Byłoby to bezpieczne i pożyteczne dla wszystkich.


@Student_AWAS: A może na odwrót - dla dobra wszystkich mieszkańców zdelegalizujmy samochody :) Od razu znajdzie się mnóóóóóóstwo miejsca na szerokie chodniki, ciągnące się w nieskończoność szpalery
Pobierz lewactwo - > Zatrzymuje się, bo prowadzę zgodnie z przepisami - JEDNAKŻE - uważam za ...
źródło: comment_p9BFXTzCOc1dbzas9ow2NfhItA2tVRBX.jpg
Spójrz na USA, gdzie rower to nadal dziwactwo.


@Student_AWAS: i generalnie jest jednym z najbardziej beznadziejnych krajów do podróżowania samochodem. A dojazdy do pracy to już w ogóle jest bród, smród i dramat w USA, pomimo dziesięciu pasów w jedną stronę xD

w "cywilizowanych krajach europy" xd (...) co to ma do rzeczy?


@Student_AWAS: a to ma do rzeczy tyle, że w wielu z tych krajów jeździ się samochodami bezpieczniej,
@lewactwo: xD. Jak to gdzieś w USA słyszałem 'cars flow means cash flow' - samochody napędzają gospodarkę, to nie tylko niedzielny wypad w drugą część kraju, a także ciężki transport, od przęseł mostu po bułki.

Brudkom jest chyba gorszy niż rower, bo ten ostatni jest w jakimś sensie indywidualny, brudkom to natomiast smród i ubóstwo.

Przykro mi, ale słabe te twoje marzenia :/ wolę betonowe dżungle.

@sargento: może dlatego, że