Wpis z mikrobloga

Nie ma nic bardziej irytującego na polskich drogach od Janusza, który zjeżdżając z ronda nie sygnalizuje tego kierunkowskazem. Stoisz przed rondem bo widzisz, że jedzie samochód i nie ma załączonego kierunku więc myślisz - oho jedzie dalej.Ale nie! Zjeżdża a Ty stoisz jak ten głupi ciul. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#osiwadczenie #gorzkiezale #polskiedrogi #drogi #motoryzacja #samochody
BenzoesanSodu - Nie ma nic bardziej irytującego na polskich drogach od Janusza, który...

źródło: comment_G69TZh024foKNG5WlR4QwbHr6nNiDidD.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 62
@BenzoesanSodu Jeszcze bardziej w-------ą mnie idioci, którzy kierunkowskaz włączają dopiero w momencie rozpoczęcia pierwszego obrotu kierownicą. Jedzie taki jemioł i nagle jeb, zaczyna skręcać bez żadnego sygnału dla innych kierowców, a gdy już prawie wykonał manewr włącza na chwilę "migacz"... Przypominam wszystkim ułomnym, którzy prawko zdali w krzakach albo wzięli egzaminatora na litość - Kierunkowskaz służy do ZASYGNALIZOWANIA ZAMIARU wykonania skrętu. Nikt nie każe włączać go kilometr przed skręcaniem, ale trochę
  • Odpowiedz
@piekuo: mnie uczyli tak na kursie jak napisałem, ale może dlatego, że jak robiłem prawo jazdy, to ronda turbionowe nie były jeszcze popularne w Polsce
  • Odpowiedz
@Amelinowy: na dupę jeszcze może mam patrzeć czy napina pośladki w celu zmiany położenia ciała i kierownicy? Po to są kierunki by ich używać.

Dla mnie to parodia, dla ludzi w Polsce rondo to jakieś niestworzone zjawisko. Tacy ludzie jak @Wstanpowiedzniejestemsam powodują tylko korki, gdyż z dwóch stron ronda ludzie czekają aż jaśnie wielmozny postanowi zjechać, bo nawet nie wiadomo gdzie jedzie a każdy boi się ryzykować. I mądrze
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: ja używam od zawsze tylko prawego kierunku. Pamietam jak po kursie bałem się jeździć przez ronda bo mi wciskali do głowy jakieś fanaberie z tym lewym kierunkiem. Jak ktoś dojeżdża do ronda na którym jestem to i tak lewy kierunkowskaz niczego mu nie powie bo nie wie z którego wjazdu jade i gdzie kończy się moje zawracanie i jazda po rondzie w lewo. Wystarczy prawy kierunek przed zjazdem. Jedyny
  • Odpowiedz
@Iskaryota owszem od tego są, ale dzbany ich nie używają, więc pewniej jest patrzeć na koła. Daje skuteczną poradę, a Ty wyskakujesz do mnie jakbym był tym Januszem co włącza lewy kierunek przed rondem xD
  • Odpowiedz