Wpis z mikrobloga

Wiele osob pytalo mnie, co tam sie ze mna dzieje. A wiec jestem i jeszcze zyje. Moja dluga przerwa spowodowana byla praca na produkcji za 1800zl netto. Bylem pewien ze bez matury w taki sposob skoncze. Sebixy wybrali ofiare i zrzucaja na mnie najgorsza prace. Po 8h #!$%@? nie mam nawet sily wejsc na swoje ulubione tagi. Przez ten oboz pracy dostalem zapalenia jamy ustnej. No coz byla zaniedbywana przez wiele lat to mam tego efekty. Tak wiec wyblagalem lekarza o zwolenie na 3 tygodnie i teraz bede mial czas w koncu zadbac o swoj wyglad i reszte spraw
#przegryw ##!$%@? #depresja #mobbing #pracbaza #oswiadczenie i troche #pokazmorde i niedlugo #ladnypan :)
bdj3bacza_2k - Wiele osob pytalo mnie, co tam sie ze mna dzieje. A wiec jestem i jesz...

źródło: comment_l29dsPwrvZQYMGzF7cFB74rt4BPuRNLs.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bd_j3bac_za_2k: olej tą #!$%@?ą pracę, znajdź coś innego za dwa tygodnie a teraz namów matkę, żeby Cię wysłała (i zapłaciła) na pielgrzymkę. Pewnie się zgodzi. Idź nawet jak Cię to nie kręci. Kogoś tam pewnie poznasz... I nie będziesz mógł się skarżyć, że nie masz z kim wyjść. Będziesz #!$%@?ł z innymi na nogac aż do samej Częstochowy (òóˇ) I kondychę złapiesz a przynajmniej
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: Raczej z wyglądem wiele nie zrobisz, ale powodzenia.
PS: też #!$%@? za na produkcji tyle że za 10pln/h więc mniej xD
Aczkolwiek 7 godzin liczone jako 8.
To uczucie kiedy nie masz już siły na internet gry tylko najchętniej się jebnąć i usnąć najgorsze ()
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: z ciekawosci, przejrzalem twoje inne posty i jakos nawet mi cie nie zal... Jak ktos jest 2/10 z wygladu to zwykle chociaz nadrabia charakterem - niestety nie u ciebie. Gdybys mial te "kilka punkcikow" wiecej to w ogole bylbys #!$%@? frajerem do kwadratu xD
  • Odpowiedz