Wpis z mikrobloga

Wiele osob pytalo mnie, co tam sie ze mna dzieje. A wiec jestem i jeszcze zyje. Moja dluga przerwa spowodowana byla praca na produkcji za 1800zl netto. Bylem pewien ze bez matury w taki sposob skoncze. Sebixy wybrali ofiare i zrzucaja na mnie najgorsza prace. Po 8h #!$%@? nie mam nawet sily wejsc na swoje ulubione tagi. Przez ten oboz pracy dostalem zapalenia jamy ustnej. No coz byla zaniedbywana przez wiele lat to mam tego efekty. Tak wiec wyblagalem lekarza o zwolenie na 3 tygodnie i teraz bede mial czas w koncu zadbac o swoj wyglad i reszte spraw
#przegryw ##!$%@? #depresja #mobbing #pracbaza #oswiadczenie i troche #pokazmorde i niedlugo #ladnypan :)
bdj3bacza_2k - Wiele osob pytalo mnie, co tam sie ze mna dzieje. A wiec jestem i jesz...

źródło: comment_l29dsPwrvZQYMGzF7cFB74rt4BPuRNLs.jpg

Pobierz
  • 40
olej tą #!$%@?ą pracę, znajdź coś innego za dwa tygodnie a teraz namów matkę, żeby Cię wysłała (i zapłaciła) na pielgrzymkę. Pewnie się zgodzi. Idź nawet jak Cię to nie kręci. Kogoś tam pewnie poznasz... I nie będziesz mógł się skarżyć, że nie masz z kim wyjść. Będziesz #!$%@?ł z innymi na nogac aż do samej Częstochowy (òóˇ) I kondychę złapiesz a przynajmniej nie stracisz.


@
@Kiciuk jak można robić za 10 zł. Matko .
U mnie produkcyjno mają 12,50-13,50 netto plus nadgodziny.

Z wiekiem zauważyłem sam, że za stawkę mniej niż 12/13 to nawet dupy nie ruszę
@Von_Maras: Wystarczy mieszkać na #!$%@?łku i mieć mózg który podpowie ci że nie warto się pchać do miasta żeby zarabiać te 3pln na godzine więcej kiedy musiałbyś #!$%@?ć +1k na wynajem?
Pozatym jeśli nie będe pracował to muszę płacić KRUS a jakoś zbytnio mi się nie chce.
@revoolution: Praca za dobre pieniadze: Operator CNC-CNN, operator maszyn budowlanych, kierowca C. W tych branżach, dostaniesz od 3 do 4k na rękę i proszę nie #!$%@?, że sebixy itp. Za tysiaka, będziesz miał dobry pokój w jakimś dużym mieście.

Zapomniałem, dobrze zarbisz też na spawaniu i nowe metody podobno nie są aż tak szkodliwe.