Wpis z mikrobloga

Mały krok dla ludzkości, ale ogromny dla mnie...

Rozpoczynam OTWARTE beta testy. Każdy może ściągnąć Idle Medieval Tycoon ze sklepu Google Play:

LINK DO GRY

Dziękuję wszystkim za wsparcie i proszę o jeszcze :D Przekażcie komu możecie informację o grze :)

________________________________________________________________________
Zachęcam do obserwowania ----> #gamedevprophet <----

Możecie mnie też obserwować na TWITTERZE

#gamedev #android #ios #iphone #indiegamedev #lowpoly #unity #unity3d #3d #csharp #programowanie
Prophet1111 - Mały krok dla ludzkości, ale ogromny dla mnie...

Rozpoczynam OTWARTE...
  • 21
Po zakupie advisora trzeba kupic 1lvl budynku aby advisor dodal lvl. Logika mowi ze juz na poczatku budynek piwinien miec lvl uzalezniony od advisora


@PeaceUN: Dzięki za uwagę, zrobię poprawkę przy najbliższym updatecie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prophet1111: do tego proponuję zwolnić albo zrobić jakiejś przejście do animacji powrotu po czasie - na moim telefonie przez lag wyskakuje sekundę po wejściu do gry i irytuje.
@Axoi: To się dzieje na łączeniu jakimś? Posprawdzałem i tylko w jednym miejscu coś na siebie nachodziło. Ale tak czy inaczej - jak 2 rzeczy mają ten sam kolor (a każda część ścieżki ma ten sam kolor) to i tak tego nie powinno być widać.
Może głupie pytanie, ale jesteś pewny, że to nie np. brak AA?

Dzięki za uwagi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SirSith wyjaśnij czemu glitch przez który epileptyk może skończyć z atakiem nie jest bardzo poważnym i niedopuszczalnym problemem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Axoi: no pojechałaś po bandzie z tym epileptykiem. Nie wywoła to raczej ataku epilepsji fotogennej, ponieważ nie zawiera bodźców świetlnych, a clipowanie drogi z trawą nie powoduje drastycznych zmian kolorów.
A poważnych i niedopuszczalnych błędów raczej nie widuje się zbyt często. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczególnie, kiedy user obcuje już z produktem.